Advert
Advert
Advert

Kimse Çanakkale'yi Kısır Siyasi Çekişmelerine Alet Etmesin!

Kimse Çanakkale'yi Kısır Siyasi Çekişmelerine Alet Etmesin!
Kimse Çanakkale'yi Kısır Siyasi Çekişmelerine Alet Etmesin!
Bu içerik 5484 kez okundu.
Advert

On günlük bayram tatili bitti. Kurban bayramı tüm Türkiye 'de birlik ve beraberlik içerisinde coşku ile kutlandı.

Bayram öncesi yaşanan dövizdeki dalgalanma vatandaşlara etkisini bayram sonrası göstereceğe benziyor. Gerçekten market etiketlerinde her şeye zam yapılmış durumda.

Çanakkale 'de ise bayramda siyasi parti teşkilatları ve vatandaşlar ile bayramlaştı. Ak parti ve CHP de ilçe bayramlaşmaları yapıldı. Diğer partilerde maalesef bunu geniş çaplı göremedik. AK Parti önceki bayramda yaptığımız katılım azdı eleştirisini dikkate almış olmalı ki bu bayram mahalle Whatsapp gruplarına 1 gece önceden katılım konusunda uyarı mesajları atıldı.

Feribot kuyruğu meselesi yine Çanakkale 'nin gündeminden düşmedi.Maalesef bu konu hala çözüme kavuşturulmadı. İktidar partisi topu belediyeye atıyor belediye de biz gerekeni yaptık diyor.Buradan iktidar partisinin güçlü Grup Başkan Vekili Bülent Turan'a ve en az onun kadar güçlü vekil Jülide İskenderoğlu'na sesleniyorum bu konuyu lütfen Ankara'daki yetkilerinizi kullanıp çözün.Bu meseleden Çanakkale ve Çanakkale'liler artık çok sıkıldı.

Yazılarımızı takip eden bazı okuyucularımız bizim AK partinin haberlerini yapmadığınızı ve hep ak partiyi eleştirdiğimizi ifade eden mesajlar atmışlar.

Yazılarıma yaklaşık 4-5 aydır devam ediyorum ve taraflı tarafsız her kesimden yazılarım ile ilgili takdir topladım.Biz en başta da ifade ettik bizim partimiz, herhangi bir siyasi görüşümüz yoktur olmamalıdır da! Biz şu an iktidar yalakası gibi gözüken fakat örneğin Bülent Turan Çanakkale 'ye ilk geldiğinde ona "farklı " yakıştırma yapanlardan da olmadık,olmayacağız. Kayıtlar arşivler bizde mevcut kim önceden küfür edip su an beslendiği için en önde giden yalamaların herkesin defteri bizlerde bütün sektördeki siyasetçi ve ticaret yapanların notları tutuluyor.Siz unutsanız da seçmen unutmaz!

Bu model insanlara sadece şunu hatırlatalım son 3-5-7 yılınıza dönün bakın neredeydiniz? Şimdi neredesiniz? Yarın nerede olacaksınız ?

Daha önce de ifade ettiğimiz gibi bizim yazılarımız tarafsızlık ilkesi üzerine yazılmış yazılardır.Yeri geldi köşemizde, bitti denilen parti MHP' yi ve İl Başkanı Pınar'ı eleştirdik, övdük,program yaptık ,yeri geldi pilavcı denilen ve lince maruz kalan Ülgür Gökhan başkanı  eleştirdik, övdük, yeri geldi haber yaptık ,İYİ parti ile çalıştık programlar yaptık. Bize yöneticileri tutuklanacaklar iş yapmayın dediler biz inadına tarafsızca çalıştık.

iktidar partisini yerden yere vurduk yeri geldi methiyeler dizdik.Siyasette yapılan her zaman doğrudur diye bir seçenek yoktur olamaz da. Tabi ki eleştireceğiz varsa sıkıntı. Sizlerde e-mailleri kestirip kurumlara, başkanlara ,dönek korkak iş adamlarına ,oda başkanlarına  o şirketle çalışmayın talimatları vermiyor musunuz? Farkımız, siz Ekmekle oynama peşindesiniz biz işimizi yapma peşindeyiz. Biz bu ilkeler ışığında yazılarımızı yazmaya devam edeceğiz.Herkes bu yazılardan kendine pay çıkarıp önüne baksın.

Evet belki iktidar partisini daha fazla ele alıyoruz çünkü Ülkenin başında onlar var. İktidarsanız daha fazla ön plandasınızdır ve gözler daha fazla sizin üzerinizdedir.

24 Haziran sürecinde eleştirilerimiz dikkate alınıp hamleler yapılmasa bu başarı kazanılmayacaktı belki de.

Çanakkale de seçimin galibi olan AK parti merkez ilce başkanı aynı zamanda şirketimizin muhasebecisi Yıldıray bey başarılıdır. İl Başkanı başarılıdır.

Vekiller başarılıdır. Özellikle Jülide Vekil, kadınların oyunu alarak küskün partilileri partiye davet ederek seçimde etkin rol oynamıştır, yanlışlarda elbette olmuştur.Mesela eski İl Başkanı Yeşim Karadağ, yönetimini Çok yanlış insanlardan kurmuştur.

Eski Kadın Kolları Başkanını ve Gençlik Kolları Başkanını merkez ilçe başkanını yönetime alarak tarihi hatalar yapmıştır.Bu insanlar başarılı iseler mevcut görevlerinde kalsalardı Kadın Kolları Başkanı olarak tercih ettiği isimin ise hiç bir siyasi tecrübesi yoktur. Yönetimine alıp görev verdiği kriptolar şu an mevcut başkan Gültekin Yıldız 'a en fazla bayrak açan isimlerdir.Bu isimler  içinde doğu da terör mücadelesinden kaçmış ve buraya yerleşmiş siyaset ile alakası olmayan devamlı şirketimizi ,tehdit modunda sözde doğu nüfusuna hakimim diye ortalıkta dolasan tiplerdir.Keşke memleketinizde kalıp terörle mücadele etseydiniz ,yerinize ben gidip Güneydoğu'da  on sene  terörle mücadele yaptım kimse kimsenin Vatan sevgisini, bayrak sevgisini, Atatürk sevgisini, sorgulamasın haddiniz değil ,1990-2000 arası siz burada gezerken biz o bölgelerdeydik .Bu isimler Ak parti ve İktidarın ismini kullanarak işe sokma vaadi, 657 ye tabi devlet memurlarına tayin vaadi vs. işler içinde olan partiye zarar veren kişilerdir (sayıları 8/10 geçmez ) 

Bu isimler eski Başkan Karadağ 'ın sonunu hazırlayan isimlerdir. Şimdi resme baktığınızda Eski Başkan Karadağ'ı ilk satan isimlerin bu isimler olduğunu görüyoruz. Karadağ'ın yönetime aldığı bu kripto tipler Çanakkale de Ak partinin sonunu hazırlayacak tiplerdir. İlk toplantıda yönetim kurulu üyesi Ayhan Çetin'in, Gültekin başkana biz istifa edip sizin önünüzü açalım teklifinin üzerinden 5 ay geçmiş ve hala istifa edilmemiştir.

Sonuç itibari ile biz 8 yıldır ayni taraftayız.Bağımsızlık ve tarafsızlık tarafındayız.Yanar dönerler elbet bir gün döne döne kendi sonlarını hazırlayacaklardır.

Baskılara, tehdite , Göksel'i susturun yoksa bacağına sıkarım diyen yakınlarımıza mesaj atan hadsizlere asla boyun eğmeyeceğiz.

Kalın sağlıcakla...

DİP NOT-

( Yönetimin bu konuda sessiz kalması da düşündürücüdür. Mesaj atan, atılan her şey ortada iken? Tabi ki üslup seviye meselesidir.

 Bu tipler bizi yönetecek sözde Ak partiyi temsil edecek yazık size acizliğin dip noktasındasınız..

Bu tipler AKP zihniyetidir.

Gerçek Ak Partili temiz şaibesiz insanların bunları etrafından temizlemesi onur meselesidir.

Göksel ACARAY

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇOMÜ'de, 'Çanakkale Cephesi' konulu panel düzenlendi
ÇOMÜ'de, 'Çanakkale Cephesi' konulu panel düzenlendi
Çanakkale Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, Minik Öğrencileri Ağırladı
Çanakkale Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, Minik Öğrencileri Ağırladı