Advert
Advert
Advert

Vali Orhan TAVLI' nın "Yeni Yıl" Mesajı

Vali Orhan TAVLI' nın
Vali Orhan TAVLI' nın
Bu içerik 1103 kez okundu.
Advert

Vali Orhan Tavlı yılbaşı mesajında; ''2018 yılını geride bırakarak yeni bir yıla büyük umutlarla ve coşkuyla girecek olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. 

Devletimizin ve milletimizin gönlünde önemli ve özel bir yere sahip olan Çanakkale’mizin, başta güvenlik ve huzur olmak üzere her alanda yaşanabilir bir şehir haline gelmesi için kamu kurum ve kuruluşlarımız ve vatandaşlarımızla el birliği ile çalıştığımız bir yılı geride bıraktık.  

Sahip olduğu; tarihi, doğal, turistik, kültürel zenginlikleriyle ön plana çıkan Çanakkale’mize devletimiz tarafından yapılan;  18 Mart 2017 tarihinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın  temellerini attığı “1915 Çanakkale Köprüsü” başta olmak üzere, 2018 Troya Yılında tamamlanarak hizmete giren Troya Müzesi, 2017 yılında kurulan ve altyapı çalışmaları hızla devam eden Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi gibi devasa yatırımlar İlimizin, tarım, sanayi, turizm ve ekonomik gelişmişliğine büyük bir ivme sağlayacaktır.  

2019 yılında da hep birlikte daha güzel daha yaşanabilir bir Çanakkale için el birliği ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu anlayışla ilimizin ve ülkemizin bugüne kadar elde ettiği başarıları yeni başarılarla perçinlemek, çocuklarımıza ve gençlerimize daha güzel ve müreffeh bir ülke bırakmanın çabası ve çalışması içerisinde olacağız.  

Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılın ilimize, ülkemize ve dünyaya güzellik, sağlık, mutluluk, huzur getirmesini diliyor, tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum.'' ifadelerini kullandı.


Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇOMÜ'de, 'Çanakkale Cephesi' konulu panel düzenlendi
ÇOMÜ'de, 'Çanakkale Cephesi' konulu panel düzenlendi
Çanakkale Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, Minik Öğrencileri Ağırladı
Çanakkale Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, Minik Öğrencileri Ağırladı