hediye patlayan kutu

sex hikayeleri

sex hikaye

medyum

beylikdüzü escort

Advert
Advert

Köy ve Mahalle Muhtarlarıyla Çanakkale’nin Büyük Projeleri Değerlendirildi

Köy ve Mahalle Muhtarlarıyla Çanakkale’nin Büyük Projeleri Değerlendirildi
Köy ve Mahalle Muhtarlarıyla Çanakkale’nin Büyük Projeleri Değerlendirildi Serieskni
Bu içerik 451 kez okundu.
Advert

Çanakkale merkeze bağlı mahalle ve köy muhtarları toplantısı Vali Orhan TAVLI başkanlığında İl Özel İdare Toplantı Salonunda yapıldı.

Toplantı öncesinde Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünün Sıfır Atık Projesi kapsamında naylon poşet kullanımını azaltmak ve farkındalık oluşturmak amacıyla yaptırdığı bez çanta Vali Orhan TAVLI tarafından Muhtarlar Derneği Başkanı Halil Balıkçı’ya ve muhtarlara verildi.

Toplantıda, 2018 TROYA Yılı çalışmaları kapsamında Çanakkale Valiliği ve OPET tarafından imzalanan protokolle Tevfikiye Köyünde yapılan Arkeoköy çalışmalarıyla, 2018 Troya Yılında tamamlanarak yerli ve yabancı ziyaretçilere açılan TROYA Müzesi ve  TROYA Ören Yerinin konu edindiği CNN Türk’de yayınlanan Yeşil Doğa Programı izlendi. 

Toplantıda ayrıca Çanakkale Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Çağrı Oğuzhan, 91 adet sanayi parseli ve sanayiciler ile çalışanların talep ve ihtiyaçlarını karşılayacak teknik altyapı idari ve sosyal tesisler ile çevreye saygılı yeşil modern ve prestijli bir üretim merkezi olarak planlanan Çanakkale Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesiyle ilgili bilgilendirmede bulundu. 

Çanakkale Valiliğinde vatandaşlarımızın talep, öneri, şikâyet ve sorunlarını iletebildikleri, tüm başvuruların elektronik ortamda kaydedilerek ilgili birimlere yönlendirildiği, takip edilerek hızlı bir şekilde sonuçlandırıldığı Milletin Kapısı olan “Açık Kapı” yla ilgili Muhtarlara bilgi verildi.       

Toplantıda bir değerlendirmede bulunan Vali Orhan TAVLI, 18 Mart 2022'de hizmete girecek 1915 Çanakkale Köprüsü’nün istihdam, tarım, turizm, çevreci sanayi, ihracat, lojistik üst, sağlıkla ilgili yapacağı katkılara değinerek Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa VARANK tarafından açılışı gerçekleştirilen Çanakkale’yi bölgenin yazılım ve teknoloji üssü  haline getirecek olan Çanakkale   TEKNOPARK’ın önemini vurguladı. 

Programda, Çanakkale’nin milli hasılasında en büyük pay sahibi olan tarım ve hayvancılık sektörünü ileri bir aşamaya taşıyacak olan Çanakkale Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin önemine de değinen Vali Orhan TAVLI, köy ve mahalle muhtarlarına katılımlarından dolayı teşekkür etti.


Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bozcaada Yerel Tatlar Festivali İçin Geri Sayım Başladı.
Bozcaada Yerel Tatlar Festivali İçin Geri Sayım Başladı.
Yüzlerce Karıncanın Yiyecek Telaşı Tatilcilerde Deprem Tedirginliği Yarattı
Yüzlerce Karıncanın Yiyecek Telaşı Tatilcilerde Deprem Tedirginliği Yarattı