hediye patlayan kutu

sex hikayeleri

sex hikaye

medyum

beylikdüzü escort

Advert
Advert

İl Jandarma Komutanlığı, Havadan Denetim

İl Jandarma Komutanlığı Havadan Denetim Gerçekleştirdi

İl Jandarma Komutanlığı, Havadan Denetim
İl Jandarma Komutanlığı, Havadan Denetim Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 992 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İl Jandarma Komutanlığı'nın yapmış olduğu açıklamaya göre;

'' Çanakkale İl Jandarma Komutanlığınca Jandarma sorumluluk bölgesinde 19 Mart 2019 günü 10.00-13.30 saatleri arasında havadan helikopterle trafik denetimi faaliyeti yapılmıştır.

Bu kapsamda, “algılanan yakalanma riski duygusunun” sürekli ve üst düzeyde tutulabilmesi maksadıyla, havadan trafik denetimi için görevlendirilen Sikorsky S70İ Genel Maksat Helikopteri ile sağ şeritte veya uygunsuz durumda bekleme, ağır taşıtların uygunsuz şerit kullanımı, tehlikeli şerit değiştirme/makas atma, hatalı sollama, yakın takip, karayolu üzerinde zorunlu haller dışında duraklamak/park etmek“ konularında havadan denetim yapılmıştır. Denetim esnasında sürücüler, güneşli hava koşullarında emniyetli bir sürüş için güneş gözlüğü kullanması, emniyet kemeri ve kask takılması konularında bilgilendirilmiş; hareket halinde iken başıboş veya sürüyle hareket eden hayvanlara karşı dikkatli olunması konusunda ikaz edilmiştir.

Çanakkale İl Jandarma Komutanlığınca ikincisi yapılan havadan denetim faaliyeti için Merkez İlçe Kirazlı mevkii ile Çan ilçesi Çan Devlet Karayolu Çekiçler Köyü Yol Ayrımı, Ezine Kestanbol Kaplıcaları Yol Ayrımı, Çan-Bayramiç karayolu Bayramiç İlçe Girişi ve Ayvacık Kadırga Koyu Yol Ayrımı noktalarında, 5 Aralık 2018 tarihinde törenle Jandarma Genel Komutanlığı envanterine alınan Sikorsky S70İ modeli helikopter kullanılmış; ayrıca bu faaliyetle eş zamanlı olarak belirtilen noktalarda 5 Jandarma Trafik ve 5 Jandarma Asayiş Timi görevlendirilmiştir. Yapılan denetim sonucunda 29 araç sürücüsü hakkında 10.436,00 TL idari para cezası uygulanmıştır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.''

İl Jandarma Komutanlığı Çanakkale Çanakkale Haberleri Çanakkale Gündem Yerel Haberler Güncel Haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bozcaada Yerel Tatlar Festivali İçin Geri Sayım Başladı.
Bozcaada Yerel Tatlar Festivali İçin Geri Sayım Başladı.
Yüzlerce Karıncanın Yiyecek Telaşı Tatilcilerde Deprem Tedirginliği Yarattı
Yüzlerce Karıncanın Yiyecek Telaşı Tatilcilerde Deprem Tedirginliği Yarattı