hediye patlayan kutu

sex hikayeleri

sex hikaye

medyum

beylikdüzü escort

Advert
Advert

81 İLİMİZDEN 81 ÖĞRETMENİMİZ ÇANAKKALE DESTANININ YAZILDIĞI TOPRAKLARDA

“81 İlden 81 Öğretmen Çanakkale’de Buluşuyor”  programı 23-24 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

81 İLİMİZDEN 81 ÖĞRETMENİMİZ ÇANAKKALE DESTANININ YAZILDIĞI TOPRAKLARDA
81 İLİMİZDEN 81 ÖĞRETMENİMİZ ÇANAKKALE DESTANININ YAZILDIĞI TOPRAKLARDA Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 482 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından Çanakkale Destanı’nın yazıldığı mekânları mahallinde inceleyerek edindiği bilgi, deneyim ile milli ve manevi duyguları meslektaşları ve öğrencileri ile paylaşmaları ve öğretmenler arasında iş birliği ve mesleki bilgi paylaşım kültürünün oluşması amaçlanan “81 İlden 81 Öğretmen Çanakkale’de Buluşuyor”  programı 23-24 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Program, Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü Öğretmene Hizmet, Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Daire Başkanı Uğur KILIÇ, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ, Öğretmen Yetiştirme ve Yükseköğretim Kurumları ile İlişkiler Daire Başkanlığı Şube Müdürü Güven KILIÇ, Araştırma Geliştirme ve Projeler Daire Başkanlığı Şube Müdürü Vekili Yunus CERRAHOĞLU, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri ile 81 ilimizden 81 öğretmenimizin katılımlarıyla yapıldı.

23 Mart Cumartesi günü tanışma toplantısı ile başlayan ilk gün programı, Gelibolu Yarımadası’nda intikalleriyle devam etti. Misafirlerimiz vatanını müdafaa etmek için canları pahasına savaşan Mehmetçiklerimizin yaşadıklarına, Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezi’ndeki gösterimler ile tanıklık ettiler. Kahraman Gazimiz Seyit Onbaşı’nın arkadaşlarının destan yazarak şehit olduğu Rumeli Mecidiye Şehitliği ve Mecidiye Tabyası ile Şehitler Abidesi ve Conkbayırı Bölgesi ziyaret edildi.

Gezinin ikinci gününde, Homeros’un destanlarına adı geçen Troya Antik Kenti ve Troya Müzesi ziyaret edildi. Aynalı Çarşı, Çimenlik Kalesi, Nusrat Mayın Gemisi ve Troy filminde kullanılan Troya Atı gezilmesiyle program son buldu.

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak böylesine anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktan ve misafirlerimizi Çanakkale’mizde ağırlamaktan onur duyduk.

Çanakkale Çanakkale Haberleri Çanakkale Gündem Güncel haberler Yerel Haber Uğur KILIÇ Ferhat YILMAZ Güven KILIÇ Yunus CERRAHOĞLU
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bozcaada Yerel Tatlar Festivali İçin Geri Sayım Başladı.
Bozcaada Yerel Tatlar Festivali İçin Geri Sayım Başladı.
Yüzlerce Karıncanın Yiyecek Telaşı Tatilcilerde Deprem Tedirginliği Yarattı
Yüzlerce Karıncanın Yiyecek Telaşı Tatilcilerde Deprem Tedirginliği Yarattı