Advert
Advert
Advert

Çanakkale Belediye Başkanı ve CHP'nin Adayı Gökhan, Oyunu Kullandı

Çanakkale Belediye Başkanı ve CHP'nin adayı Gökhan, oyunu kullandıÇanakkale Belediye Başkanı ve CHP'nin adayı Ülgür Gökhan, eşi Hale Gökhan ile birlikte Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Çanakkale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ndeki 1151 nolu sandıkta oy kullandı.

Çanakkale Belediye Başkanı ve CHP'nin Adayı Gökhan, Oyunu Kullandı
Çanakkale Belediye Başkanı ve CHP'nin Adayı Gökhan, Oyunu Kullandı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 522 kez okundu.
Advert

Çanakkale Belediye Başkanı ve CHP'nin adayı Gökhan, oyunu kullandı

Çanakkale Belediye Başkanı ve CHP'nin adayı Ülgür Gökhan, eşi Hale Gökhan ile birlikte Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Çanakkale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ndeki 1151 nolu sandıkta oy kullandı. Eşi Hale Gökhan'ın ardından sandığa zarfı koyan Başkan Gökhan, Hayırlı, uğurlu olsun dedi. Oy kullanarak, vatandaşlık görevini yerine getirdiğini belirten Başkan Gökhan, Vatandaşlar Çanakkale'de huzur içerisinde bir seçim geçiriyorlar. Kampanyamız da huzur içinde geçti. Çanakkale'ye yakışır bir tarzda seçim kampanyası yürüttük. Seçime katılan tüm adaylara bu güzelliklerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hiçbir sıkıntı olmadan, kardeşçe, rastlaştığımız yerlerde özellikle Ayhan beyle hep kucaklaştık. Bu çok önemli; çünkü ülkenin gerçekten sıkıntılı günlerinde ve özellikle de televizyondaki o hırçın politikadan sonra Çanakkale'de bu şekilde rahat bir biçimde kardeşçe bir seçim geçirmiş olması son derece anlamlı, diye düşünüyorum dedi.

Çanakkale'nin, barışın kenti olduğunu vurgulayan Başkan Gökhan, Bu bağlamda da bunu başardığımızı görüyorum. İnşallah bugünkü bu seçim de rahat, huzur içerisinde geçecek. İnsanlar görüyorum; sokakta çocuklarını, torunlarını almışlar, sandığa gidiyorlar. Ben sonuç ne olursa olsun, kim belediye başkanı olarak seçilirse seçilsin bu kentte yine hep beraber, kardeşçe, hiç kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden yine hizmet edeceğiz. Bu bakımdan Çanakkaleliler şanslı; çünkü bu anlayışta hareket ediyoruz. Bu kentte bunun bozulmasını da istemiyoruz, bozmayacağız, bozdurmayacağız ne olursa olsun. Burada her zaman birlik içerisinde Çanakkale'nin gelişmesi, kalkınması ve bu sıkıntıları atlatması için elimizden geleni yapacağız diye konuştu.

Çanakkale Yerel Seçimler Gündem Ülgür Gökhan
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bozcaada Yerel Tatlar Festivali İçin Geri Sayım Başladı.
Bozcaada Yerel Tatlar Festivali İçin Geri Sayım Başladı.
Yüzlerce Karıncanın Yiyecek Telaşı Tatilcilerde Deprem Tedirginliği Yarattı
Yüzlerce Karıncanın Yiyecek Telaşı Tatilcilerde Deprem Tedirginliği Yarattı