Advert
Advert
Advert

Başkan Gökhan'ın 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü Mesajı

Çanakkale Belediye Başkanı Sayın Ülgür Gökhan'ın 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü Mesajı.

Başkan Gökhan'ın 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü Mesajı
Başkan Gökhan'ın 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü Mesajı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 2539 kez okundu.
Advert

Doğumla birlikte geçen zaman; insanları büyütür, yetiştirir ve olgunlaştırır. Bu zaman diliminde edinilen bilgi ve tecrübeler insanın gerçek hazinelerinden biridir. Bu hazineyi anlamlı kılan ise bu bilgi birikiminin paylaşılmasıdır. Zira, zamanın akışı içerisinde bir getiridir yaşlanmak. Önemli olan ruhu dinç ve genç tutabilmek, fikirleri ve deneyimleri aktarabilmektir. Çünkü zamanın kendine kattığı değerlerle yaş alan bir insanın tecrübesi, gençler için kıymetli bir pusuladır.
Bizler de Barışın Kenti’nde yaş almış hemşerilerimize bu gözle bakıyoruz; onlara ‘kıdemli hemşerimiz’ diyoruz. Onların tecrübelerinin yol gösterici olduğunu biliyor, her kesimle olduğu gibi kıdemli kentlilerimizle de sosyal yaşamın her alanında sıklıkla bir araya gelmeye gayret ediyoruz. Onlara verdiğimiz değeri, başta Altın Yıllar Yaşam Merkezimiz olmak üzere çeşitli proje ve faaliyetlerimizle daha hissedilir ve bilinir kılmaya çalışıyoruz.
Şahsım adına da kıdemli kentlilerimizin fikir ve görüşlerine, olgunluklarına, tecrübelerine her daim ihtiyacımız olduğunun bilinciyle kendilerine bu kentte hizmet etmekten büyük mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Bu duygu ve düşüncelerle 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nü kutlar, herkese neşe ve sağlık içinde yaş alacakları mutlu bir yaşam dilerim.Dedi.
Saygılarımla
Ülgür GÖKHAN
Belediye Başkanı

#çanakkale #çanakkalebelediyesi #çanakkalebelediyebaşkanı #ülgürgökhan #1ekim #dünyayaşlılargünü #güncel #haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kent Müzesinde Online Buluşma
Kent Müzesinde Online Buluşma
Ezine'de Tarihi Eser Operasyonu: 2 Gözaltı
Ezine'de Tarihi Eser Operasyonu: 2 Gözaltı