Advert
Advert
Advert

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın 10 Kasım Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın,Cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün 81. yıl dönümü dolayısıyla bir anma mesajı yayımladı.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın 10 Kasım Mesajı
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın 10 Kasım Mesajı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 2102 kez okundu.
Advert

Bülent Turan'ın Atatürk'ü anma mesajı şu şekilde:

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, yurdun dört bir yanında verilen İstiklal mücadelemizin Cumhuriyetle taçlandırılmasına öncülük etmiş; Çanakkale başta olmak üzere birçok cephede düşmana karşı verilen onurlu mücadeleye cesaret aşılamıştır.

Atatürk’ü anlamak, salt fikirlerini ve sözlerini ifade etmek değildir. Atatürk’ün ve tüm kahramanlarımızın bizlere emanet ettiği bu güzide vatanı payidar kılmak, birlik ve beraberlik içinde daha güçlü bir şekilde yarınlara taşımak en büyük sorumluluklarımızdandır.  Cumhuriyetimizin 96. yılını büyük bir gururla kutlayan Türkiye; bugün geldiğimiz noktada istikrar içinde büyümeye devam etmekte; ülkemize yönelik her türlü tehdide milletçe ilk günkü duruşla ve kararlılıkla cevap vermektedir.

Bu duygularla vefatının 81. yılında Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyor; kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.Dedi.

#çanakkale #bülentturan #Atatürk #10kasım #anmamesajı #güncel #haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kent Müzesinde Online Buluşma
Kent Müzesinde Online Buluşma
Ezine'de Tarihi Eser Operasyonu: 2 Gözaltı
Ezine'de Tarihi Eser Operasyonu: 2 Gözaltı