Advert
Advert

Çan'da Koronavirüse Karşı Dezenfekte Tüneli Kuruldu

Çanakkale’nin Çan ilçesinde, koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında ilçe merkezine dezenfekte tüneli kuruldu.

Çan'da Koronavirüse Karşı Dezenfekte Tüneli Kuruldu
Çan'da Koronavirüse Karşı Dezenfekte Tüneli Kuruldu Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 2167 kez okundu.
Advert

Çanakkale'nin Çan ilçesinde, koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında ilçe merkezine dezenfekte tüneli kuruldu.

Çan Belediyesi tarafından üretilen ve 2 gün önce hizmete açılan dezenfekte tüneli vatandaşların takdirini kazandı. Sensörlü olan 4 metre uzunluğundaki tüneli sık sık kullanan Çanlılar, hayata geçirilen uygulama sebebiyle başta Belediye Başkanı Bülent Öz olmak üzere tüm personellere teşekkür etti.
İlçede tüm tedbirler alınıyor
Dezenfekte tünelini ziyaret eden ve bölgede incelemelerde bulunan Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, belediye olarak korona virüse karşı her türlü tedbiri almaya devam ettiklerini vurgulayarak, “Tüm dünyada ve Türkiye'ye karşı koronavirüse karşı bir mücadele sergileniyor. Aynı şekilde ilçemizde de bu virüsle ilgili gerekli tedbirleri alıyoruz. Daha önce tüm kurumlarımızı, vatandaşlarımızın gittiği tüm toplu alanları ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarını gerçekleştirdik. Aynı şekilde mahallelerimizde ilaçlama, yolların yıkanması, dezenfekte edilmesi çalışmalarını gerçekleştirdik. 2 gün önce de Çan Atatürk Şehir Meydanı'na dezenfekte tünelini koyduk. Kendi imâlatımız. Bu uygulama sensör yöntemiyle çalışıyor. İçeri giren kişiyi algılıyor. İçerideki 4 metrelik alanda yürüdüğümüzde fıskiyeler devreye giriyor ve üzerimizdeki muhtemel virüsleri, bakterileri temizliyor” dedi.

#Çanakkale #ÇanBelediyesi #KoronaVirüs #Dezenfekte #Tünel #BülentÖz #Güncel #Haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Asker Arkadaşları 30 Yıl Sonra Çanakkale'de Buluştu
Asker Arkadaşları 30 Yıl Sonra Çanakkale'de Buluştu
Operatör, Devrilen İş Makinesinin Altında Kalarak Yaşamını Yitirdi
Operatör, Devrilen İş Makinesinin Altında Kalarak Yaşamını Yitirdi