Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Bülent Turan: Bugüne Kadar Milletçe Aşamadığımız Hiçbir Engel Yok

Koronavirüsle mücadele kapsamında hafta sonu için alınan sokağa çıkma yasağından tarım ve hayvancılık faaliyetlerinde bulunanların muaf tutulmasına ilişkin değerlendirmelerde bulunan AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, “Devletimizin KOVİD-19 salgınıyla mücadelede aldığı önlemler ve attığı adımlar dünyada bir örnek teşkil ediyor.

Bülent Turan: Bugüne Kadar Milletçe Aşamadığımız Hiçbir Engel Yok
Bülent Turan: Bugüne Kadar Milletçe Aşamadığımız Hiçbir Engel Yok Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 784 kez okundu.
Advert

Koronavirüsle mücadele kapsamında hafta sonu için alınan sokağa çıkma yasağından tarım ve hayvancılık faaliyetlerinde bulunanların muaf tutulmasına ilişkin değerlendirmelerde bulunan AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, “Devletimizin KOVİD-19 salgınıyla mücadelede aldığı önlemler ve attığı adımlar dünyada bir örnek teşkil ediyor. Atılan tüm adımlar insanı öncelemektedir. Salgının kontrol altına alınması için alınan tedbirlerden biri de hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma yasağı.” dedi.

 

Kurallara uymanın virüsle mücadelede oldukça önemli olduğuna dikkati çeken Turan; “Devletimiz, bu süreçte tüm kurumlarıyla her türlü önlemi alırken; üretimi, sanayiyi ve yatırımları tamamen durdurmamız olmaz. Bu pandemiyle mücadele ederken üretimi, ticareti, istihdamı, ekonomiyi canlı tutma ve koruma mecburiyetimiz var. Gıda tedarikinde veya tarım ve hayvancılık sektöründeki üretimde herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına tarım ve hayvancılık faaliyetlerinde bulunan vatandaşlarımız bu hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma yasağından muaf tutulacak. Bizler, ailelerimizle bu yasağa uyarak evde kalırken; sokağa çıkma yasağından muaf olan hemşehrilerimizden hem kendi hem de sevdiklerinin sağlıkları için kurallara ve sosyal mesafeye dikkat etmelerini istiyoruz. Bugüne kadar milletçe aşamadığımız hiçbir engel yok. Bu pandemiyi de birlik ve beraberlik içinde atlatacağımıza olan inancımız tamdır.” şeklinde konuştu.

#Çanakkale #BülentTuran #KoronaVirüs #KOVİD-19 #SokağaÇıkmaYasağı #Önlem #Güncel #Haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
2023'e Giderken Türkiye Ekonomisinin Dünü ve Bugünü Konferansı Gerçekleştirildi
2023'e Giderken Türkiye Ekonomisinin Dünü ve Bugünü Konferansı Gerçekleştirildi
İşbaşı Eğitim Programları, İşverenle İş Arayanı Bir Araya Getiriyor
İşbaşı Eğitim Programları, İşverenle İş Arayanı Bir Araya Getiriyor