Advert
Advert
Advert

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’dan 23 Nisan Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajında “Aradan geçen 99 yıla rağmen aynı ruhu koruyoruz” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’dan 23 Nisan Mesajı
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’dan 23 Nisan Mesajı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 1073 kez okundu.
Advert

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajında “Aradan geçen 99 yıla rağmen aynı ruhu koruyoruz” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili Turan, “23 Nisan 1920, büyük mücadelelerimizin, istiklal ve istikbalimizin adeta Cumhuriyet ile taçlandığı tarih. Ülkemizi işgale teşebbüs edenlerin karşısında dimdik durduğu gündür. Aradan geçen 99 yıla rağmen aynı ruhu koruyoruz. Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılması, vatanımızın kurtarılması ve Cumhuriyetimizin ilan edilmesiyle hedeflerimize ulaşıldı. Ekonomimiz ve demokrasimiz istikrarlı bir şekilde büyümektedir” vurgusu yaptı.

Turan, “Çocuklarımız ve gençlerimiz başta olmak üzere tüm hemşerilerimizi barış ve refaha kavuşturmak, onlara daha parlak bir gelecek hazırlamak için büyük kararlılıkla çalışıyoruz. Yarınlarımız olan nesillerimizin yaşam standartlarını yükseltmeye gayret gösteriyoruz. Bu yıl Çanakkalemize toplam 23 yeni eğitim kurumu kazandırmayı hedefliyoruz. Üniversitemizin her geçen büyümesiyle beraber gençlerimiz ilkokuldan üniversiteye kadar kaliteli eğitim imkanı yakalamaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ilk başkanı olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, Kurtuluş
Savaşımızı sevk ve idare eden ilk Meclis’teki tüm milletvekillerini, bize bu vatanı armağan eden tüm şehit ve gazilerimizi bir kez daha rahmetle ve minnetle yad ediyorum”dedi.

#ÇanakkaleMilletvekili #AKParti #BülentTuran #23Nisan #Mesaj #GaziMustafaKemalAtatürk #Güncel #Haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Atalık Nohutların Hasadı Gerçekleşti
Atalık Nohutların Hasadı Gerçekleşti
İŞKUR'UN SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİR ZİYARETLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
İŞKUR'UN SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİR ZİYARETLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR