Advert
Advert
Advert

Başkan Bülent ÖZ’den Çocuklara Sürpriz Hediyeler

Çan Belediye Başkanı Bülent ÖZ, KOVİD-19 salgını sebebiyle bir süre sokağa çıkması kısıtlanan ve 12 Mayıs 20 günü kısa süre dışarı çıkan çocuklara dağıttığı çeşitli hediyelerle sevindirdi.

Başkan Bülent ÖZ’den  Çocuklara Sürpriz Hediyeler
Başkan Bülent ÖZ’den  Çocuklara Sürpriz Hediyeler Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 1263 kez okundu.
Advert

 Çan Belediye Başkanı Bülent ÖZ, KOVİD-19 salgını sebebiyle bir süre sokağa çıkması kısıtlanan ve 12 Mayıs Salı günü kısa süre dışarı çıkan çocuklara dağıttığı çeşitli hediyelerle sevindirdi.

 Saat 11.00-15.00 arasında sokağa çıkmasına izin verilen 0-14 yaş arası çocuklarla bir araya gelen ve hediyelerini veren Başkan Bülent ÖZ, “Küçücük bedenleri, kocaman yürekleri ile sokaklarımızı ve parklarımızı oyun alanlarına çeviren, kısa bir süre de olsa cıvıl cıvıl halleri ile neşemizi yerine getiren çocuklarımızın yanındaydık” dedi.

 Açıklamalarına devam eden Başkan Bülent ÖZ, sosyal medya hesaplarından “Belli bir süre evden çıkamayan bugünlerde ise normalleşme adımlarını hayata geçirdiğimiz süreçte bugün sokağa çıkan 0-14 yaş çocuklarımıza, CHP Çan Gençlik kolları Başkanımız Utku YAZ ile beraber boyama kitabı, balon ve şeker hediye ederek yüzlerini güldürdük.” paylaşımında bulundu.

#Çanakkale #ÇanBelediyeBaşkanı #BülentÖz KOVİD-19 #Çocuk #Hediye #Güncel #Haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Atalık Nohutların Hasadı Gerçekleşti
Atalık Nohutların Hasadı Gerçekleşti
İŞKUR'UN SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİR ZİYARETLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
İŞKUR'UN SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİR ZİYARETLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR