Advert
Advert
Advert

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın 10 Ağustos Anafartalar Zaferi, Mesajı

Ak Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Anafartalar Zaferi’nin yıldönümü dolayısıyla yayımladığı mesajda; “Destanlar, destanlara namzet zaferler görmek isteyenin yönü Çanakkale’ye bakar, Anadolu’ya bakar. 10 Ağustos Anafartalar Zaferi’mizin 105. yılı kutlu olsun” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın 10 Ağustos Anafartalar Zaferi, Mesajı
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın 10 Ağustos Anafartalar Zaferi, Mesajı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 3145 kez okundu.
Advert

Turan mesajında şu ifadeleri kullandı; 

"Anafartalar Zaferi; tarihin seyrini değiştiren, milletimizin geleceğini tayin eden zaferlerden biridir. Milletimiz bağımsızlığından ödün vermeyeceğini, vatan topraklarından asla vazgeçmeyeceğini tüm dünyaya bir kez daha ilan etmiştir.Tarihin en büyük süngü savaşlarından Anafartalar Zaferi; Çanakkale Kara Savaşları’nın dönüm noktası olmuş, kahraman ecdadımızın büyük fedakarlıklarla, göğüs göğüse çarpışarak elde ettiği bu eşsiz zafer, bağımsızlık mücadelemize giden yolda büyük bir motivasyon olmuştur.

Destanlar, destanlara namzet zaferler görmek isteyenin yönü Çanakkale’ye bakar, Anadolu’ya bakar. Çanakkale’de kazanılan tarihi başarılar ve geleceğimize ışık tutan ruh, ülkemizi ve milletimizi tüm hedefleriyle buluşturmak adına sorumluluklarımızı artırıyor. Bu şuurla, ülkemizin yarınlarını daha güçlü bir şekilde inşa etmek için çalışıyoruz.

Bu duygularla, 10 Ağustos Anafartalar Zaferi’mizin 105. yılını kutluyor; Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, Çanakkale Destanı’mızın aziz şehitlerini ve gazilerini rahmetle ve minnetle yad ediyoruz."

#Çanakkale #ÇanakkaleMilletvekli #BülentTuran #AnafartalarZaferi Mesaj #Güncel #Haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kedi Köyünde Sağlık Taramaları Devam Ediyor
Kedi Köyünde Sağlık Taramaları Devam Ediyor
Çanakkale İŞKUR’dan ASSOS Otellerine Ziyaret
Çanakkale İŞKUR’dan ASSOS Otellerine Ziyaret