Advert
Advert
Advert

Elektrik Faturalarında Yeni Dönem Başlıyor

Limak Enerji, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.Şirketin uygulamaya aldığı yeni sistem ilemüşterilersadece sözleşme numarasıkullanarak,tüm işlemlerinigerçekleştirebilecekler. Böylece T.C. kimlik numarası gibi, elektrikte de kişiye özel sözleşme numarası dönemine geçilecek.

Elektrik Faturalarında Yeni Dönem Başlıyor
Elektrik Faturalarında Yeni Dönem Başlıyor Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 946 kez okundu.
Advert

5 milyon kişiye hizmet veren Limak Enerji,işlemlerin daha kolay yapılabileceği bir sistemi devreye aldı. Bu kapsamda, daha önce iki farklı numara (işletme kodu ve abone numarası) üzerinden yapılan müşteri işlemleriartık sadece sözleşme numarasıyladaha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilecek.

Kolaylık sağlayanyeni sistem ile aboneler, sözleşme numaralarını girerek tüm bilgilerine tek bir numara üzerinden ulaşabilecek, fatura ödemeişlemlerini bu numara üzerinden yapabilecek. Limak Enerji müşterileri sözleşme numaralarını, faturalarının sol üst kısmındakolaylıkla görebilecek. Ayrıca müşterilere iletilen SMS bilgilendirmelerinde de sözleşme numaraları yer alacak. Limak Enerji müşterileri sözleşme numaralarını, “online.limakuludag.com.tr” adresinden, 444 6646 numaralı çağrı merkezinden ve müşteri işlem merkezlerinden abone numaralarını belirtereköğrenebilecekler.Sözleşme numarası uygulaması kapsamında, otomatik ödeme talimatı bulunan müşterilerin ise herhangi bir işlem yapmasına gerek olmayacak.

Limak Enerji müşterilerine 444 6 646 numaralı çağrı merkezi, 100’e yakın işlem merkezi, online işlem merkezi,e-Devlet, 0555 0 646 646 numaralı İşaret Dili Görüşme Hattı ile de hizmet sunuyor. Şirket, müşteri dostu uygulamaları ile sağlıklı bir iletişim kurmayı ve müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.

 

 

 

#Çanakkale #LimakEnerji #Elektrik #Fatura #Sözleşme #Güncel #Gündem #Haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İŞKUR'UN SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİR ZİYARETLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
İŞKUR'UN SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİR ZİYARETLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
ÇANAKKALE İŞKUR İLE NARA TEKNOLOJİLERİ ARASINDA PROJE İŞBİRLİĞİ
ÇANAKKALE İŞKUR İLE NARA TEKNOLOJİLERİ ARASINDA PROJE İŞBİRLİĞİ