Advert
Advert
Advert

Havadan Helikopter İle Trafik Denetimi Yapıldı

Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde Perşembe günü 10.00-12.00 saatleri arasında Çanakkale İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Tahsin Saruhan ile Sahil Güvenlik Grup Komutanı SG.Kd.Bnb.Ercan Oran tarafından “Helikopter ile havadan trafik denetimi” yapıldı.

Havadan Helikopter İle Trafik Denetimi Yapıldı
Havadan Helikopter İle Trafik Denetimi Yapıldı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 1212 kez okundu.
Advert

Denetim esnasında yol kullanıcıları, pandemi tedbirleri kapsamında hareket etmeleri, maske takmaları, sosyal mesafe kurallarına riayet etmeleri, emniyetli bir sürüş için mola vermeleri, trafik kurallarına uymaları, yorgun ve uykusuz bir şekilde yolculuk yapmamaları konusunda ikaz edildi.

Çanakkale İl Jandarma Komutanlığınca,Helikopter denetim faaliyeti esnasında Lapseki İlçe J.K.lığı(Umurbey Yol Kontrol Noktası),Biga İlçe J.K.lığı (Güvemalan Yol Kontrol Noktası), Gelibolu İlçe J.K.lığı (Evreşe Krk.K.lığı Önü Yol Kontrol Noktası), Eceabat İlçe J.K.lığı (Kabatepe Feribot İskelesi)’nde eş zamanlı olarak Jandarma Trafik Timleri ve Jandarma Asayiş Timleri müşterek olarak görevlendirildi.

Yapılan denetim sonucunda (346) araç sorgusu yapılarak (5) araç sürücüsü hakkında 3.313,00 TL idari para cezası uygulandı. Ayrıca Trafikteki araç sayısının çok az olduğu, vatandaşlarımızın Pandemi tedbirlerine de uyduğu görüldü.

 

 

 

 

 

#Çanakkale #ÇanakkaleİlJandarmaKomutanlığı #Pandemi #Trafik #Havadan #Denetim #ÇanakkaleHaberleri #Haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ÇANAKKALE İŞKUR’DAN OTOMOTİV FİRMALARINA ZİYARET
ÇANAKKALE İŞKUR’DAN OTOMOTİV FİRMALARINA ZİYARET
Başkan Gökhan Halkın Bakkalı'nda İncelemelerde Bulundu
Başkan Gökhan Halkın Bakkalı'nda İncelemelerde Bulundu