Advert
Advert
Advert

İŞKUR İle ÇOMÜ Arasında ''İŞKUR KAMPÜSTE'' İşbirliği Protokolü İmzalandı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ile Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü arasında üniversite öğrencilerine yönelik ‘İŞKUR Kampüs hizmetlerinin sunulmasına ilişkin İşbirliği Protokolü’ imzalandı.

İŞKUR İle ÇOMÜ Arasında ''İŞKUR KAMPÜSTE'' İşbirliği Protokolü İmzalandı
İŞKUR İle ÇOMÜ Arasında ''İŞKUR KAMPÜSTE'' İşbirliği Protokolü İmzalandı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 2990 kez okundu.
Advert

ÇOMÜ Rektörlük makamında gerçekleşen imza töreninde protokolü üniversite adına Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat ve İŞKUR adına ise Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz imzaladı. Protokol töreninde ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bünyamin Bacak, Çanakkale SGK İl Müdürü Hilmi Ercan ve Biga İŞKUR Hizmet Merkezi Müdürü Ahmet Uzuner hazır bulundu.Protokol bağlamında, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi bünyesinde kurulacak İŞKUR Kampüs noktasında, Çanakkale İŞKUR İş Kulübü’nün aktifliği daha da arttırılarak öğrencilere işgücü piyasası, kurum faaliyetleri, iş arama becerileri, işverenle mülakat/görüşme teknikleri, özgeçmiş hazırlama gibi konularda İş Kulübü eğitimleri düzenlenecek.
Öğrencileri çalışma hayatına hazırlayacak desteğin verilmesini öngören protokole göre İş Kulübü görüşme odaları Çanakkale İş Kulübü Liderleri ve öğrencilerin kullanımına sunulacak. İŞKUR Kampüs, yetkililerin danışmanlık hizmetini daha verimli bir şekilde vermesine ve bireysel görüşme ya da grup görüşmesi yapabilmesine olanak tanıyacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

#Çanakkale #ÇOMÜ #ÇanakkaleİŞKUR #İŞKUR #İŞKURKAMPÜSTE #İşKulübü #Eğitim #Gündem #Güncel #Haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
‘SİGORTAMIN KOLLARI’ TACETTİN ASLAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU  LİSESİ’NDE SAHNE ALDI
‘SİGORTAMIN KOLLARI’ TACETTİN ASLAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDE SAHNE ALDI
GELİBOLU’DA 20 KİŞİLİK İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI BAŞLATILDI
GELİBOLU’DA 20 KİŞİLİK İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI BAŞLATILDI