Advert
Advert
Advert

Çanakkale İŞKUR Zirveyi Kimseye Bırakmadı

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün Kasım 2020 İl Performansları Değerlendirme Raporunda 6. bölgedeki 9 il arasında zirvede yer aldı.

Çanakkale İŞKUR Zirveyi Kimseye Bırakmadı
Çanakkale İŞKUR Zirveyi Kimseye Bırakmadı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 3090 kez okundu.
Advert

Gösterilen performansla ilgili değerlendirme yapan Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz: ‘‘Bu başarıyı başta çalışma arkadaşlarımın yoğun gayreti olmak üzere bizimle aynı doğrultuda emek veren Çanakkalemizdeki kamu kurumlarımızın, işverenlerimizin, birlikte çalıştığımız üniversiteler, odalar, dernekler ve diğer kurumlarımızın ortak çabasıyla yakaladık. Başarıyı koruyup daha da ileriye taşımak için ilerleyen dönemde de aynı özveriyi göstermeye devam edeceğimiz. Emeği geçen herkesi tebrik ediyor, başarılarımızın devamını diliyorum.’’ açıklamasında bulundu.

Raporda İŞKUR’un İşe Yerleştirme, Danışmanlık ve Aktif İş Gücü Programları başlıklarının temel alındığı, bu başlıklarda illerin performanslarına göre sıralama yapıldığı kaydedilirken Çanakkale ile birlikte 6. bölgede Adıyaman, Çorum, Giresun, Isparta, Kırklareli, Mardin, Van ve Zonguldak illerinin olduğu belirtildi.


ÇANAKKALE İŞKUR ZİRVEYİ KİMSEYE BIRAKMADI!

 

 

 

 

 

 

 

 

#Çanakkale #İŞKURÇanakkale #MehmetUğurYavuz #Performans #Değerlendirme #Rapor #Gündem #Güncel #Haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
‘SİGORTAMIN KOLLARI’ TACETTİN ASLAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU  LİSESİ’NDE SAHNE ALDI
‘SİGORTAMIN KOLLARI’ TACETTİN ASLAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDE SAHNE ALDI
GELİBOLU’DA 20 KİŞİLİK İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI BAŞLATILDI
GELİBOLU’DA 20 KİŞİLİK İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI BAŞLATILDI