Advert
Advert
Advert

2021 İstiklal Marşı Yılı Çalışmaları Başladı

Gazi Meclisimiz tarafından 2021 yılının “İstiklal Marşı Yılı” ilan edilmesi kapsamında Çanakkale’de gerçekleştirilmesi planlanan faaliyet ve çalışmalar yerel dinamiklerin katılımlarıyla yapılan toplantıda görüşüldü.

2021 İstiklal Marşı Yılı Çalışmaları Başladı
2021 İstiklal Marşı Yılı Çalışmaları Başladı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 1887 kez okundu.
Advert

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen toplantıda; ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Meclis Başkan Yardımcısı Turgay Kılıç, Yönetim Kurulu Üyesi Akın Yalman, Çanakkale Belediyesini temsilen Yeliz Kocarlar ve Özlem Eryiğit, Çanakkale 18 Mart Üniversitesini temsilen Arif Edip Aksoy ve Adil Çoruk, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı’nı temsilen Zeynel Bayseferoğulları, Bayramiç Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Ferdi Yılmaz, Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünü temsilen  Ramazan Bayrak, Çanakkale İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat Büyük, Çanakkale Bölgesel Turist Rehberleri Odası Başkanı Cihan Müşterioğlu, ÇTSO Meclis Üyesi ve TÜRSAB Çanakkale-Körfez Bölgesel Temsil Kurulu Başkanı Ahmet Çelik, ÇTSO Meclis Üyesi ve Çanakkale Turistik Otelciler İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Armağan Aydeğer, Başkan Yardımcısı Nilgün Gökser, Türkiye Otelciler Birliği Çanakkale Temsilcisi Mehmet Satar, Çanakkale Turizm Tanıtma Derneği temsilcisi Kadir Başol, Mehmet Akif Ersoy Evi Sorumlusu Uğur Güven, Genel Sekreter Sema Sandal ve Proje Uzmanı Gökhan Doğru hazır bulundu.

2021 İSTİKLAL MARŞI YILI ÇALIŞMALARI BAŞLADI

“2021 İSTİKLAL MARŞI YILI FAALİYETLERİNE TÜM YEREL DİNAMİKLER İLE BERABER START VERİYORUZ”               

Toplantıyla ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Gazi Meclisimizin aldığı karar ile 2021 “İstiklal Marşı Yılı” olarak ilan edilmiştir. Bizler de 2018 Troya Yılında yine Odamızda bu salondaki ortak akıl toplantısı ile yakaladığımız sinerji, paydaşlarımızla birlikte oluşturduğumuz ortak iş yapma kültürü ve tecrübemizle bu kapsamda 2021 yılında neler yapabilirizi konuştuk. 2 saati aşan ve son derece verimli geçen toplantıda ilk olarak, Odamızın turizm sektörü temsilcilerimizin katkıları ve tecrübeleriyle hazırlanan “2021 İstiklal Marşı Yılı” ‘nda gerçekleştirilebilecek faaliyet önerilerinin sunumu gerçekleştirildi. Ardından toplantımıza katılan 11 farklı kurum ve kuruluş temsilcilerinin de katkılarıyla çok güzel fikirler ortaya konuldu. Fikir ve önerilerin hepsini not aldık ve Odamız çatısı altında ilgili tüm paydaşlarımızın da katılımlarıyla çalışma grubu oluşturduk. Covid-19 salgını sürecini de göz önüne alarak kısa, orta ve uzun vadeli planlarını konuştuk. İlk olarak Çanakkale’de faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşlarımızın kurumsal faaliyetlerinde “2021 İstiklal Marşı Yılı” temasının işlemesi ve ön plana çıkarılması amacıyla kurumsal kimlik ve sosyal medya çalışmalarına başlanması gündeme geldi Toplantımızda elde edilen verilerle oluşturduğumuz dosyamızı Çanakkale Valimiz Sayın İlhami Aktaş’a arz ederek çok kısa sürede faaliyetlere start vermeyi planlıyoruz. Toplantımıza katılım sağlayarak katkı sağlayan tüm kurum ve kuruluş temsilcilerimize çok teşekkür ediyorum. Güzel bir sinerji daha yakaladığımızı düşünüyorum. Bu özel yıla Çanakkale Ruhu ile sahip çıkmak, günümüz gençliğine ve gelecek nesillere İstiklal Şairimizin davasına ve inancına bağlılığını anlatarak bu ruhu yaşatmak boynumuzun borcudur ve esas amacımız budur. Bunu yaparken de AK Parti Grup Başkan Vekilimiz Sayın Bülent Turan’ın katkıları Bayramiç’e kazandırılan Mehmet Akif Ersoy Evi’nin, Bayramiç’in, İlimizin tanıtımına  maksimum katkıyı sağlayacak şekilde çalışmalarımızı yönetmektir” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#Çanakkale #ÇTSO #ÇTSOYönetimKuruluBaşkanı #SelçukSemizoğlu #2021 #İstiklalMarşıYılı #Çalışma #Gündem #Güncel #Haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
‘SİGORTAMIN KOLLARI’ TACETTİN ASLAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU  LİSESİ’NDE SAHNE ALDI
‘SİGORTAMIN KOLLARI’ TACETTİN ASLAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDE SAHNE ALDI
GELİBOLU’DA 20 KİŞİLİK İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI BAŞLATILDI
GELİBOLU’DA 20 KİŞİLİK İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI BAŞLATILDI