Advert
Advert
Advert

‘Çanakkale İŞKUR, Belediyelerin Güçlü Bir Paydaşı Olacak’

‘Çanakkale İŞKUR, Belediyelerin Güçlü Bir Paydaşı Olacak’
‘Çanakkale İŞKUR, Belediyelerin Güçlü Bir Paydaşı Olacak’ Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 3185 kez okundu.
Advert

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz, Ezine ve Bayramiç ilçesine yaptığı ziyaretler kapsamında Ezine Belediyesi BaşkanıGüray Yüksel ve Bayramiç Belediyesi Başkanı Mert Uygun’lamakamlarında bir araya geldi. Başkan Yüksel ise Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu ile birlikte Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz’a iade-i ziyarette bulundu.

''ÇANAKKALE İŞKUR, BELEDİYELERİN GÜÇLÜ BİR PAYDAŞI OLACAK.''

Ezine Belediyesi Başkanı Güray Yüksel ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yavuz’a yeni görevinde başarılar diledi. Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Vekili Uğur Yavuz,Ezine’de özellikle başta gıda sektörü olmak üzere yapılacak yeni yatırımlarda işgücünün verimli kullanılması yönünde işbirliğine açık olduklarını vurguladı. Yavuz, Başkan Yüksel’e kendi yazdığı ‘‘İş ve Sosyal Güvenlik Uygulamalarında 500 Soru 500 Cevap’’ adlı kitabı hediye etti.

Bayramiç Belediyesi Başkanı Mert Uygun’a ziyaretinde Bayramiç özelinde yapılacak projeler hakkında işbirliğine açık olduğunu dile getiren İŞKUR İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz, Ezine Belediyesi Başkanı Güray Yüksel ve Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu’nun yapmış oldukları ziyarette İŞKUR’un tüm birimleriyle yeni dönemde belediyelerin güçlü bir paydaşı olacağını belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#Çanakkale #İŞKUR #ÇanakkaleİŞKUR #EzineBelediyeBaşkanı #MehmetUğurYılmaz #GeyikliBelediyeBaşkanı #MevlütOruçoğlu #BayramiçBelediyeBaşkanı #MertUygun #Ziyaret #GürayYüksel #Gündem #Güncel #Haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ÇOMÜ’lü Akademisyenden Müsilajla Mücadeleye Katkı
ÇOMÜ’lü Akademisyenden Müsilajla Mücadeleye Katkı
ÖĞRENCİLERE YÖNELİK KARİYER PLANLAMA SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR
ÖĞRENCİLERE YÖNELİK KARİYER PLANLAMA SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR