Advert
Advert
Advert

Gestcardlar Güncelleniyor…

Gestaş Deniz Ulaşım’ın yolcularına indirimli geçiş imkanı sunan uygulaması, Gestcard Araç Kartlarının güncelleme işlemi süresi sona ermek üzere.

Gestcardlar Güncelleniyor…
Gestcardlar Güncelleniyor… Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 1966 kez okundu.
Advert

 Gestcard Araç Kartı sahibi yolcularımızın, yeni yılda Gestcardlarını kullanmaya devam edebilmeleri için bilgi ve evraklarını güncellemeleri gerekiyor.

Bilgi güncelleme yapacak Gestcard Bireysel Otomobil kartı sahipleri için, araç ruhsat belgesinin yanı sıra 1. ikametlerinin Çanakkale olduğunu gösteren ikametgah belgelerini (E-Devlet üzerinden alınabilir), diğer araç türleri için ise sadece araç ruhsat belgelerini sunmaları yeterlidir. Gestcard sahibi yolcularımız, dijital ortamda (bilgisayar, tablet, cep telefonu) istenilen evrakları basvuru.gestcard.com.tr internet sitesinden kolaylıkla yükleyerek başvurularını yapabilirler. Başvuru sonucu kart sahibin sistemde kayıtlı olan cep telefonuna sms olarak gönderilecektir. Bir süredir devam eden ve 20 Ocak 2021 tarihine kadar sürecek olan güncelleme işlemlerini gerçekleştiremeyen yolcularımızın Gestcardları, bilgi güncelleme işlemlerini yapana kadar kullanıma kapalı olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#Çanakkale #AraçKartı #Gestcard #E-Devlet #Yolcu #Başvuru #GestaşDenizUlaşım #Gündem #Güncel #Haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
‘SİGORTAMIN KOLLARI’ TACETTİN ASLAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU  LİSESİ’NDE SAHNE ALDI
‘SİGORTAMIN KOLLARI’ TACETTİN ASLAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDE SAHNE ALDI
GELİBOLU’DA 20 KİŞİLİK İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI BAŞLATILDI
GELİBOLU’DA 20 KİŞİLİK İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI BAŞLATILDI