Advert
Advert
Advert

'AK Parti; Türkiye’nin Birleştirici Gücü, Milletin Partisidir'

AK Parti Çanakkale 7. Olağan Kongresi Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı yayınla katılımıyla İÇDAŞ Kongre Merkezinde gerçekleştirildi.

'AK Parti; Türkiye’nin Birleştirici Gücü, Milletin Partisidir'
'AK Parti; Türkiye’nin Birleştirici Gücü, Milletin Partisidir' Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 1025 kez okundu.
Advert

“Yeni dönemde yeni bir vizyonla, ilk günkü aşkla ve samimiyetle Çanakkale’mize hizmet etmeye devam edeceğiz.” diyen Turan, “Tarih omuzlarımıza büyük bir sorumluluk yüklemiş durumda. Bu sorumluluk duygusuyla bizler kavga, şahsi hesaplar peşinde koşamayız. Kendi işimizi yarına bırakabiliriz belki; ama bu davanın, hemşehrilerimize hizmetin herhangi bir işini değil yarına, bir dakika sonrasına bile erteleyemeyiz.” dedi.

Turan; “Hemşehrilerimize hizmet çıtasını daha yükseklere çıkartacakları inancıyla; yeniden seçilen İl Başkanımız Naim Makas’a ve İl Yönetim Kurulu Üyelerimize muvaffakiyetler diliyoruz. Kongremiz milletimiz, ülkemiz, Çanakkale’miz, AK Parti’miz ve tüm teşkilatlarımız için hayırlara vesile olsun.” şeklinde konuştu.

Pandemi tedbirleriyle düzenlenen kongreye; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Vedat Demiröz, AK Parti Çanakkale İl Koordinatörü ve Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Tanıtım Medya Başkanı ve Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, MHP yöneticileri, sivil toplum kuruluşları ile Oda ve Borsa Başkanları, belediye başkanları, çok sayıda parti yöneticisi ve teşkilat mensubu, muhtarlar ve çok sayıda misafir katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#Çanakkale #AKPartiÇanakkaleMilletvekili #BülentTuran #AKParti #Kongre #Cumhurbaşkanı #AKPartiGenelBaşkanı #RecepTayyipErdoğan 3Pandemi #İÇDAŞ #Gündem #Siyaset #Güncel #Haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
‘SİGORTAMIN KOLLARI’ TACETTİN ASLAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU  LİSESİ’NDE SAHNE ALDI
‘SİGORTAMIN KOLLARI’ TACETTİN ASLAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDE SAHNE ALDI
GELİBOLU’DA 20 KİŞİLİK İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI BAŞLATILDI
GELİBOLU’DA 20 KİŞİLİK İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI BAŞLATILDI