Advert
Advert
Advert

Gözde Adamız Gökçeadadayız

Vali İlhami AKTAŞ, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Gökçeada İlçesine gitti.

Gözde Adamız Gökçeadadayız
Gözde Adamız Gökçeadadayız Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 1176 kez okundu.
Advert

Vali İlhami AKTAŞ, ilk olarak Gökçeada Kaymakamlığını ziyaret ederek, Kaymakamlık tarafından yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Gökçeada Kaymakamı Serhat Doğan tarafından karşılanan Vali İlhami AKTAŞ, daha sonra kaymakamlık hizmet birimlerini gezerek personele çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Gökçeada Kaymakamı Serhat Doğan, ilçenin genel durumu, potansiyeli, yapılan çalışmalarla ilçede devam eden ve planlanan yatırımlar hakkında Vali İlhami AKTAŞ’a bilgi verdi.

Ardından Vali İlhami AKTAŞ, Gökçeada Belediyesi’ne ziyarette bulundu.

Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin ile bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami AKTAŞ, Gökçeada Belediyesi’nin çalışmaları ile ilgili Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin ile görüşmelerde bulundu.

Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, Vali İlhami AKTAŞ’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Gökçeada ilçesi ziyaretleri kapsamında Vali İlhami AKTAŞ, Gökçeada Kent Konseyine iade-i ziyarette bulundu.

Gökçeada Kent Konseyi Başkanı Muharrem Serttaş ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Vali İlhami AKTAŞ, başkan Muharrem Serttaş ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre görüşerek Gökçeada Kent Konseyi’nin çalışmaları, faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgi aldı.

Yapılan görüşmelerin ardından Gökçeada Kent Konseyi Başkanı Muharrem Serttaş, Vali İlhami AKTAŞ’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Gökçeada Kent Konseyi ziyaretlerinin ardından Vali İlhami AKTAŞ, Gökçeada İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

İlçe Tarım ve Orman Müdür V. Mehmet Kavruk ile bir süre görüşen Vali İlhami AKTAŞ, bölgenin orman alanları ve tarımı hakkında bilgi aldı.

Ardından Vali İlhami AKTAŞ, Gökçeada İlçesinde İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.

İlk olarak İlçe Emniyet Amirliğini ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ, İlçe Emniyet Amir Vekili Komiser Fatih Çelik ile bir süre görüşerek yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.