Advert
Advert
Advert

Vali İlhami AKTAŞ’ın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Fedakârlıkları, emekleri, sevgi dolu yürekleriyle dünyamızı daha yaşanabilir hale getirerek güzelleştiren kadınlar, aile birliğimizin sevginin ve huzurun kaynağı olmuştur.

Vali İlhami AKTAŞ’ın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı
Vali İlhami AKTAŞ’ın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 1419 kez okundu.
Advert

Milli Mücadelemizin kazanılmasında gösterdikleri fedakârlığı, karşılıksız emeği ailesi için de gösteren kadınlar, ülkemizin gelecek nesillerinin yetiştirilmesinde dolayısıyla güçlü bir toplumun oluşturulmasında büyük bir sorumluluk üstlenmektedirler.           

Tüm kadınlarımıza örnek olacak başarılarıyla adından söz ettiren, genç nesillere yol gösteren, geleceğimize yönelik tehditler karşısında dimdik duran, ülkemize hizmetleriyle değer katan,  cesur ve özgüveni yüksek kadınlarımız geleceğimizin en önemli güvencesidir.

Kadınlara yönelik ayrımcılık ve şiddete karşı Devletimiz tarafından hayata geçirilen önleyici tedbirler ve pek çok düzenlemenin yanı sıra hayatın her alanında kadınlarımıza hak ettiği değerin verilmesi yönünde yapılan çalışmalar hız kazanmıştır. 

Bu duygu ve düşüncelerle; istiklal ve istikbal mücadelemizde şehit olan tüm kadınları rahmet ve minnetle anıyor,  Cennetin ayakları altına serildiği tüm annelerin ve kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#Çanakkale #İlhamiAktaş #ÇanakkaleValisi #8MartDünyaKadınlarGünü #Kutlama #Mesaj #Gündem #Haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mutluay, Halk Oyunları Ekibini Ağırladı
Mutluay, Halk Oyunları Ekibini Ağırladı
Kedi Köyü Sakinleri Sağlık Kontrolünden Geçti
Kedi Köyü Sakinleri Sağlık Kontrolünden Geçti