Advert
Advert
Advert

81 Genç 81 Bayrak Projesi Kapsamında Şanlı Bayrağımız Çanakkale’ye Ulaştı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 106. yıl dönümünde 81 ilden 81 bayrağı Çanakkale'de buluşturmak üzere hayata geçirilen proje kapsamında Balıkesir’den getirilen Şanlı Bayrağımız Çanakkale’ye ulaştı.

81 Genç 81 Bayrak Projesi Kapsamında Şanlı Bayrağımız Çanakkale’ye Ulaştı
81 Genç 81 Bayrak Projesi Kapsamında Şanlı Bayrağımız Çanakkale’ye Ulaştı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 1826 kez okundu.
Advert

Gençlerimizde var olan bayrak ve vatan sevgisi bilincini daha da geliştirmek amacıyla  “Anadolu Gönül Yolu 81 Genç 81 Bayrak” projesi kapsamında Şanlı Bayrağımız Marmara Bölgesinde Edirne’den başlayarak il temsilcileri tarafından sırasıyla; Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli, Sakarya Düzce, Bolu, Bilecik, Yalova, Bursa, Balıkesir ve Çanakkale’ye getirildi.   

Vali İlhami AKTAŞ’ın katılımı ile Çanakkale Valiliğinde gerçekleştirilen törende Balıkesir’den gelen Muzaffer Uyar şanlı bayrağımızı, Şahsenem Özkan’a teslim etti.

Vali İlhami AKTAŞ, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından uygulanan projenin önemine değinerek gençlere teşekkür etti.

Bayrak teslim törenine Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muhammet Mermer ile Çanakkale ve Balıkesir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü personeli katıldı.