Advert
Advert
Advert

‘15 İlin Hikayesi 81 İle Işık Tutacak’

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın yürütücüsü olduğu LEADER Projesi kapsamında “LEADER tedbirine yönelik ikinci aşama illerinde kurulacak olan yerel eylem grupları için lansman toplantısı” Tarım ve Orman Bakanı Sayın Dr. Bekir PAKDEMİRLİ'nin katılımıyla online olarak gerçekleştirildi.

‘15 İlin Hikayesi 81 İle Işık Tutacak’
‘15 İlin Hikayesi 81 İle Işık Tutacak’ Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 1219 kez okundu.
Advert

Vali İlhami AKTAŞ, LEADER tedbirine yönelik ikinci aşama illerinde kurulacak olan yerel eylem grupları için lansman toplantısına İl Tarım ve Orman Müdürlüğü toplantı salonunda İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem Karadağ ile birlikte online olarak katıldı.

Kırsal alanlar için sürdürülebilir kalkınma stratejilerinin hazırlanması ve uygulanmasında yerel katılım ve ortaklığı teşvik etmek amacıyla geliştirilen LEADER yaklaşımı, aynı zamanda yerel aktörlerin kendi bölgelerinde uygulanacak projeler ve gerçekleştirilecek strateji ile ilgili olarak karar alma süreçlerine katılmaları sağlanmaktadır. 

LEADER yaklaşımı kırsal alanlar için sürdürülebilir kalkınma stratejilerinin hazırlanması ve uygulanmasında yerel katılım ve ortaklığı teşvik etmek amacıyla geliştirilmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#Çanakkale #ÇanakkaleValisi #İlhamiAktaş #LEADER #Proje #TarımveOrmanBakanı #BekirPakdemirli #TarımveOrmanBakanlığı #Online #Gündem Haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
‘SİGORTAMIN KOLLARI’ TACETTİN ASLAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU  LİSESİ’NDE SAHNE ALDI
‘SİGORTAMIN KOLLARI’ TACETTİN ASLAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDE SAHNE ALDI
GELİBOLU’DA 20 KİŞİLİK İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI BAŞLATILDI
GELİBOLU’DA 20 KİŞİLİK İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI BAŞLATILDI