Advert
Advert
Advert

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Devam Ediyor

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Komisyon Toplantısı Vali İlhami AKTAŞ başkanlığında Deniz Polis Evi’nde gerçekleştirildi.

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Devam Ediyor
Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Devam Ediyor Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 1314 kez okundu.
Advert

Toplantıya; Vali Yardımcısı Hakkı Uzun, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Karişit, Çanakkale Belediye Başkanı Yardımcısı İrfan Mutluay, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Tahsin Saruhan, İl Emniyet Müdür V. Alaaddin Tekin, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muhammet Mermer ve ilgili kurum müdürleri katıldı.

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon Toplantısında; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürü Nuray Gümrükçü tarafından teknik yöntemlerle takip uygulaması ve kadına yönelik şiddetle mücadelede 2021 yılı il faaliyet planı ile ilgili katılımcılara bilgi verildi.

Kadına yönelik şiddetle mücadeleye yönelik çalışmaların Çanakkale genelinde daha etkili ve kapsamlı bir şekilde sürdürüleceğini vurgulayan Vali İlhami AKTAŞ, kadına yönelik şiddet konusunun toplumsal kabullerimiz ve ortak paylaşımlarımız adına kabul edilebilir bir şey olmadığını ifade ederek tüm kurumlar ve imkanlarla bu konuya hassasiyetle yaklaşılması gerektiğini belirtti.

Toplantı; görüş, öneri ve değerlendirmelerin ardından sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#Çanakkale #ÇanakkaleValisi #İlhamiAktaş #KadınaYönelikŞiddetleMücadele #Toplantı #Çalışma #Gündem #Haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kentte Sanat Konferansları; 'Kültürel Mirasa Sahip Çıkmak'
Kentte Sanat Konferansları; 'Kültürel Mirasa Sahip Çıkmak'
2022 YILININ İLK MESLEK TANITIM GÜNÜ
2022 YILININ İLK MESLEK TANITIM GÜNÜ