Advert
Advert
Advert

ÇTSO Personeli Veri Analizi Eğitimine Katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi İktisadi İşletmesi işbirliğinde video konferans yöntemiyle Oda ve Borsa çalışanlarına yönelik Veri Analizi Eğitimi düzenledi.

ÇTSO Personeli Veri Analizi Eğitimine Katıldı
ÇTSO Personeli Veri Analizi Eğitimine Katıldı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 7697 kez okundu.
Advert

TOBB ETÜ Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Berna Tarı Kasnakoğlu tarafından 4 farklı gün ve modülde gerçekleştirilen eğitimlere Odamız personeli Proje Uzmanı Gökhan Doğru ve Yönetici Asistanı Selen Kılıç katıldı.

Araştırma Metodolojileri, Nitel ve Nicel Veri Analizi, SPSS Veri Temizleme, Regresyon, Faktör ve Kümelenme Analizi gibi konuların işlendiği personel eğitim faaliyeti hakkında bilgi veren Genel Sekreter Sema Sandal; “Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimize daha iyi hizmet vermek üzere personel eğitimlerine büyük önem veriyoruz. Kaliteli hizmetin nitelikli ve yetkin personel ile sağlanacağının bilinciyle, çatı kuruluşumuz TOBB başta olmak üzere personelimizin gelişim süreçlerini destekleyen tüm eğitimlere katılımlarını sağlıyoruz. Veri Analizi Eğitimi, üyelerimize verdiğimiz hizmetin kalitesinin ve üye taleplerinin ölçülerek sınıflandırılması ve buna yönelik yapılacak çalışmalarda bizlere yol haritası oluşturulmasında büyük önem arz etmektedir. Bu kapsamda personelimizin gelişimine katkı sağlamak üzere periyodik olarak farklı eğitimler düzenleyen çatı kuruluşumuz TOBB ve TOBB Eğitim ve Kalite Müdürlüğüne teşekkür ederiz.” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#Çanakkale #ÇTSO #TOBB #VeriAnaliziEğitimi #Personel #Eğitim #Gündem #Haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kentte Sanat Konferansları; 'Kültürel Mirasa Sahip Çıkmak'
Kentte Sanat Konferansları; 'Kültürel Mirasa Sahip Çıkmak'
2022 YILININ İLK MESLEK TANITIM GÜNÜ
2022 YILININ İLK MESLEK TANITIM GÜNÜ