Advert
Advert
Advert

Vali İlhami AKTAŞ'ın '23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı' Mesajı

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101. yıl dönümünü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı her yıl olduğu gibi bu yıl buruk da olsa kutlamanın onur ve gururunu hep birlikte yaşıyoruz.

Vali İlhami AKTAŞ'ın '23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı' Mesajı
Vali İlhami AKTAŞ'ın '23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı' Mesajı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 299 kez okundu.
Advert

“Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir” diyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde birlik ve beraberliğinden ödün vermeden kanını ve canını ortaya koyarak bağımsızlık mücadelesi veren Aziz Milletimiz, 23 Nisan 1920’de Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılmasıyla kendi idaresini eline almıştır.

Ülkemizin ve milletimizin her alanda gelişmesi ve milli egemenlik anlayışının sonsuza kadar yaşatılmasında önemli görevler üstlenecek ümidimiz ve geleceğimiz olan çocuklarımıza verilen değerin ve önemin göstergesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından ülkemiz ve dünya çocuklarına bayram olarak armağan edilmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta Cumhuriyetimizin ve Türkiye Büyük Millet Meclisimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını, aziz şehit ve gazilerimizi, rahmet, minnet ve şükranla anıyor, bütün çocuklarımızın Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#Çanakkale #ÇanakkaleValisi #İlhamiAktaş #23NisanUlusalEgemenlikveÇocukBayramı #Measaj #TBMM #GaziMustafaKemalAtatürk #DünyaÇocukları #Gündem #Haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
‘SİGORTAMIN KOLLARI’ TACETTİN ASLAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU  LİSESİ’NDE SAHNE ALDI
‘SİGORTAMIN KOLLARI’ TACETTİN ASLAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDE SAHNE ALDI
GELİBOLU’DA 20 KİŞİLİK İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI BAŞLATILDI
GELİBOLU’DA 20 KİŞİLİK İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI BAŞLATILDI