Advert
Advert
Advert

BİGA TSO’DAN EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET

Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan ve sigorta acentelerinden oluşan heyet 14 Haziran 2021 Pazartesi günü saat 10.00’da İlçe Emniyet Müdürü Şafak Özkan’ı ziyaret etti.

BİGA TSO’DAN EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET
BİGA TSO’DAN EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 311 kez okundu.
Advert

Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan ve sigorta acentelerinden oluşan heyet 14 Haziran 2021 Pazartesi günü saat 10.00’da İlçe Emniyet Müdürü Şafak Özkan’ı ziyaret etti.

Biga TSO Başkanı Şadan Doğan, sigorta acenteleri Mümin Kahraman, Ahmet Yılmaz ve Bülent Canberk Tarhan ile TSO Muhasebe Memuru Adnan Demir’in hazır bulunduğu ziyaret yaklaşık bir saat sürdü.

Biga’nın ekonomik yapısı hakkında bilgiler veren Başkan Doğan, güvenlik ve ticaret arasındaki bağa dikkat çekerek, “Bir şehirde güvenlik olmazsa ticaret olmaz. Ticaret olmazsa üretim de olmaz. Aslında hepsi birbirinin parçası. Bunu en iyi başaran ilçelerden biri Biga’dır” dedi.

Biga TSO Başkanı Doğan yaptığı konuşmada, “Huzur ve güven için gece gündüz demeden görev yapan güvenlik güçlerimize teşekkür ediyoruz. Biga’da işadamlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız, güvenlik güçlerimiz Biga’nın başarısı ve huzuru için çalışıyor. Biga üretim gücüyle, ticari yapısıyla ülkemizin gelişmekte olan bir bölgesi. İş dünyası olarak Biga’nın ve ülkemizin hedeflerine katkı sağlamak için her zaman tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapıyoruz” ifadelerine yer verdi.

Doğan ayrıca; “Güney Marmara’nın cazibe merkezi ilçemizde görev yapan başta Emniyet Müdürümüz Sayın Özkan’a ve çalışma arkadaşlarına görevlerinde üstün başarılar diliyorum.” dedi.

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren ve nezaketlerinden dolayı teşekkür eden İlçe Emniyet Müdürü Özkan ise, “Güzel dileklerinizden ötürü teşekkür ediyorum. Biga gibi dinamik bir ilçede hizmet etmek çok güzel. Biga’nın başarılarına katkı sağlamaktan onur duyuyoruz. Daha güvenli bir Biga için tüm mesai arkadaşlarımızla gece gündüz demeden çalıştığımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkkale #bigatso #şadandoğan #ilçeemniyetmüdürü #şafaközkan #ziyaret #gündem #haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İŞKUR'UN SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİR ZİYARETLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
İŞKUR'UN SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİR ZİYARETLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
ÇANAKKALE İŞKUR İLE NARA TEKNOLOJİLERİ ARASINDA PROJE İŞBİRLİĞİ
ÇANAKKALE İŞKUR İLE NARA TEKNOLOJİLERİ ARASINDA PROJE İŞBİRLİĞİ