Advert
Advert
Advert

Vali İlhami AKTAŞ’ın “30 Ağustos Zafer Bayramı” Mesajı

Vali İlhami AKTAŞ’ın “30 Ağustos Zafer Bayramı” Mesajı
Vali İlhami AKTAŞ’ın “30 Ağustos Zafer Bayramı” Mesajı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 309 kez okundu.
Advert

26 Ağustos’ta başlayıp, 30 Ağustos’ta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Başkomutanlığındaki Türk ordusunun zaferiyle sonuçlanan Milletimizin bağımsızlık uğruna gösterdiği azim ve kararlılığın tüm dünyaya ilan edildiği büyük zaferin 99. yıl dönümünü kutlamanın heyecanını ve gururunu yaşıyoruz.


19 Mayıs 1919’da Samsun’da meşalesi yakılan Kurtuluş Savaşımızın en büyük Zaferi olarak 30 Ağustos Zafer Bayramımızı hep birlikte kutlamaktayız.


Tarih sahnesinden silinmek istenen aziz milletimiz bu zaferle, milli hâkimiyet, birlik ve beraberlik anlayışı içerisinde, kendisini tarih sahnesinden silmek isteyenlere, tüm mazlum halklara örnek teşkil edecek biçimde unutulmayacak bir ders vermiş; hiçbir şekilde bağımsızlık ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini, sonsuza kadar var olacağını tüm dünyaya kabul ettirmiştir.


Bu toprakları vatan kılmak için ecdadımızın ödediği bedeller ile milletimizin tüm dünyaya örnek olan mücadele azmi, sağlam temeller üzerine inşa ettiğimiz, her geçen gün gelişen ve büyüyen devletimiz daima büyüyen, gelişen ve dünyanın önde gelen devletleri arasındaki müstesna yerini alacak, 2023 hedeflerine doğru emin ve kararlı adımlarla yürümeye devam edecektir.


Bu vesileyle, başta İstiklal Savaşımızın Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını, bugüne kadar mukaddes değerler uğrunda canını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, kahraman gazilerimizi minnetle yad ediyorum. Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #30ağustoszaferbayramı #gazimustafakemalatatürk #kutlama #mesaj #haber #yerel
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ÇOMÜ’lü Akademisyenden Müsilajla Mücadeleye Katkı
ÇOMÜ’lü Akademisyenden Müsilajla Mücadeleye Katkı
ÖĞRENCİLERE YÖNELİK KARİYER PLANLAMA SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR
ÖĞRENCİLERE YÖNELİK KARİYER PLANLAMA SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR