Advert
Advert
Advert

Başkan Karaca’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

Başkan Karaca’dan  30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı
Başkan Karaca’dan  30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 268 kez okundu.
Advert

30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili İl Başkanımız Berkan Karaca’nın mesajı şu şekilde bilginize sunulmuştur:


Demokrasi ve Atılım Partisi Çanakkale İl Başkanı Avukat Berkan Karaca 30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

“Yüce bir milletin tek vücut olup büyük fedakârlıklarla istiklal mücadelesini kazandığı ve düşmanı yurttan kovduğu büyük zafer günüdür 30 Ağustos.”Deva Partisi İl Başkanı Berkan Karaca yayınladığı mesajında :

“30 Ağustos 1922, şanlı tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biridir. Yüce bir milletin tek vücut olup büyük fedakârlıklarla istiklal mücadelesini kazandığı ve düşmanı yurttan kovduğu eşsiz zafer günüdür 30 Ağustos.

"Ya istiklal ya ölüm" diyerek bu zorlu yola çıkan Türk milleti, bağımsızlık ve hürriyete olan inancını, asla esaret altında yaşamayacağını birlik ve beraberlik ruhuyla bütün dünyaya göstermiştir.

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99. yıldönümünde, bu destan gününü milletçe kutlamanın mutluluğunu yaşarken, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, istiklâl mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkesi için canını seve seve veren aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #devapartisiçanakkaleilbaşkanı #berkankaraca #30ağustos #zaferbayramı #kutlama #mesaj #gazimustafakemalatatürk #gündem #haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ÇANAKKALE İŞKUR’DAN OTOMOTİV FİRMALARINA ZİYARET
ÇANAKKALE İŞKUR’DAN OTOMOTİV FİRMALARINA ZİYARET
Başkan Gökhan Halkın Bakkalı'nda İncelemelerde Bulundu
Başkan Gökhan Halkın Bakkalı'nda İncelemelerde Bulundu