Advert
Advert
Advert

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Biga Fuarının Açılışını Gerçekleştirdi

15. Biga Gıda, Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, Tarım ve Orman Bakanı Bekir PAKDEMİRLİ’nin katılımıyla kapılarını ziyaretçilere açtı.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Biga Fuarının Açılışını Gerçekleştirdi
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Biga Fuarının Açılışını Gerçekleştirdi Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 665 kez okundu.
Advert

15. Biga Gıda, Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, Tarım ve Orman Bakanı Bekir PAKDEMİRLİ’nin katılımıyla kapılarını ziyaretçilere açtı.  

 

15. Biga Gıda, Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı açılış törenine; Tarım ve Orman Bakanı Sayın Dr. Bekir PAKDEMİRLİ’nin yanı sıra, Vali İlhami AKTAŞ, Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, AK PARTİ Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK PARTİ Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Sayın Akif Özkaldı, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, İl Genel Meclis Başkanı Nejat Önder, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Semizoğlu, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen, Biga Ticaret Borsası Başkanı Mesut Okyay, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, AK PARTİ İl Başkanı Naim Makas, MHP İl Başkanı Ali Tuğrul Yıldırım, belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, kurum müdürleri, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

 

15. Biga Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı açılış töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

 

Törende; Tarım ve Orman Bakanı Sayın Dr. Bekir PAKDEMİRLİ, AK PARTİ Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ve Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan tarafından birer konuşma yapıldı.

 

Yapılan konuşmaların ardından Tarım ve Orman Bakanı Sayın Dr. Bekir PAKDEMİRLİ, Vali İlhami AKTAŞ, Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, AK PARTİ Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK PARTİ Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan ve Biga Ticaret Borsası Başkanı Mesut Okyay tarafından Biga Fuarı’nın bugünlere gelmesindeki katkılarından dolayı 11 firmaya teşekkür plaketi verildi.

 

Yapılan plaket takdiminin ardından 15. Biga Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarının açılışı gerçekleştirildi.

 

Açılışın ardından Tarım ve Orman Bakanı Sayın Dr. Bekir PAKDEMİRLİ, Vali İlhami AKTAŞ, Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, AK PARTİ Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK PARTİ Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Sayın Akif Özkaldı ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve beraberindekiler fuar alanındaki stantları gezerek ürünler hakkında bilgi aldı.

 

15. Biga Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarının açılışı sonrasında Tarım ve Orman Bakanı Sayın Dr. Bekir PAKDEMİRLİ, Tarım ve Orman Sektörü Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirdi.

 

Toplantıda; Tarım ve Orman Bakanı Sayın Dr. Bekir PAKDEMİRLİ, tarım sektörü temsilcileri ve üreticileri ile bir süre görüşerek temsilcilerin sorularını cevapladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakale #çanakkalevaliliği #tarımveormanbakanı #bekirpakdemirli #bigafuarı #balıkesirvalisi #hasanşıldak #akpartiçanakkalemilletvekili #bülentturan #jülideiskenderoğlu #tobbbaşkanı #rifathisarcıklıoğlu #açılış #gündem #habe
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İŞKUR her yerde
İŞKUR her yerde
İstanbul Girls Orchestra Konseri Gerçekleştirildi
İstanbul Girls Orchestra Konseri Gerçekleştirildi