Advert
Advert
Advert

AK PARTİ MERKEZ İLÇE'DEN KÖYLERE ÇIKARTMA

AK PARTİ MERKEZ İLÇE'DEN KÖYLERE ÇIKARTMA
AK PARTİ MERKEZ İLÇE'DEN KÖYLERE ÇIKARTMA Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 1921 kez okundu.
Advert

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek, İl Genel Meclis Başkanı Nejat Önder, İl Genel Meclis Üyeleri Tülay Ömercioğlu, Şener Akçay ve Merkez İlçe Yönetimi tam kadro Civler, Akçapınar ve Dümrek köylerine çıkartma yaptı. Köy muhtarları ve köy parti temsilcilerinin de katıldığı ziyaretlerde köylere yapılan hizmetlerin yanı sıra, istek ve talepleri noktasında da istişareler de bulunuldu. 2023 ve 2024 Hedefleri doğrultusunda Çanakkale de ve köylerde yapılacak olan parti çalışmaları hakkında da bilgiler verildi.

Ziyaretler hakkında bilgi veren AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek; “ Pandemi nedeniyle köylerimize çok fazla ziyaretlerde bulunamıyorduk. Aşılarımızın yaygınlaşması ve kurallara riayet ederek bugün itibariyle köy ziyaretlerimizin startını verdik. İl Genel Meclis Başkanımız ve il genel meclis üyelerimizin de katılımlarıyla 3 köyümüzü ziyaret ederek halkımız ile kucaklaşma ve sohbet etme imkanı bulduk. Kendilerine köylerine yapılan yatırımları aktararak bundan sonra neler yapılabilir noktasında fikir alışverişinde bulunduk. Bu ziyaretlerimizi bundan böyle düzenli şekilde sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #akpartiçanakkalemerkezilçebaşkanı #yıldırayölçek #ilgenelmeclisbaşkanı #nejatönder #köy #ziyaret #pandemi hizmet #sohbet #gündem #tülayömercioğlu #haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mutluay, Halk Oyunları Ekibini Ağırladı
Mutluay, Halk Oyunları Ekibini Ağırladı
Kedi Köyü Sakinleri Sağlık Kontrolünden Geçti
Kedi Köyü Sakinleri Sağlık Kontrolünden Geçti