Advert
Advert
Advert

Eğitim – Bir – Sen Çanakkale Şubesi Hizmet Binasının Açılışı Gerçekleştirildi

Nusret Kutlu İş Hanı’nda faaliyet gösteren Eğitim – Bir – Sen Çanakkale Şubesi Hizmet Binasının açılışı gerçekleştirildi.

Eğitim – Bir – Sen Çanakkale Şubesi Hizmet Binasının Açılışı Gerçekleştirildi
Eğitim – Bir – Sen Çanakkale Şubesi Hizmet Binasının Açılışı Gerçekleştirildi Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 220 kez okundu.
Advert

Açılış törenine; Vali İlhami AKTAŞ, Memur – Sen ve Eğitim - Bir – Sen Genel Başkanı Ali YALÇIN, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat MURAT, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ, İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat YILMAZ, Eğitim – Bir – Sen Çanakkale Şube Başkanı Resul CAN, Memur – Sen Çanakkale Şube Başkanı Suat ÖZEN, Eğitim – Bir - Sen 2 No’lu Çanakkale Şube Başkan Yardımcısı İsmail DEMİR, sendika başkanları ve sendika üyeleri katıldı.

 

Eğitim – Bir – Sen Çanakkale Şubesi Hizmet Binasının açılış programında Vali İlhami AKTAŞ ve Memur – Sen ve Eğitim - Bir – Sen Genel Başkanı Ali YALÇIN tarafından birer konuşma gerçekleştirildi.

 

Yapılan konuşmaların ardından Eğitim – Bir – Sen Çanakkale Şubesi Hizmet Binasının açılışı dualarla ve hayırlı olsun temennileriyle gerçekleştirildi.

 

Sendika başkanları ile üyeleri, Vali İlhami AKTAŞ ve Memur – Sen ve Eğitim - Bir – Sen Genel Başkanı Ali YALÇIN’a katılımlarından ve göstermiş oldukları ilgilerinden dolayı teşekkür ettiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #eğitimbirsen #çanakkaleşubesi #açılış #aliyalçın #çomürektörü #sedatmurat #gündem #haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
‘SİGORTAMIN KOLLARI’ TACETTİN ASLAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU  LİSESİ’NDE SAHNE ALDI
‘SİGORTAMIN KOLLARI’ TACETTİN ASLAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDE SAHNE ALDI
GELİBOLU’DA 20 KİŞİLİK İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI BAŞLATILDI
GELİBOLU’DA 20 KİŞİLİK İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI BAŞLATILDI