Advert
Advert
Advert

İŞKUR Liderliğinde İnsan Kaynakları Uzmanları Toplantısı Yapıldı

İŞKUR Liderliğinde İnsan Kaynakları Uzmanları Toplantısı Yapıldı
İŞKUR Liderliğinde İnsan Kaynakları Uzmanları Toplantısı Yapıldı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 341 kez okundu.
Advert

Çanakkale İli genelindeki İnsan Kaynakları Uzmanlarının deneyim paylaşımı yaptıkları, İŞKUR faaliyetleri hakkında güncel bilgileri edindikleri İK17 Platformunun yeni dönem faaliyetlerini planlamak üzere gerçekleşen koordinasyon toplantısı Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleşti.

İŞKUR LİDERLİĞİNDE İNSAN KAYNAKLARI UZMANLARI TOPLANTISI YAPILDI

Yoğun katılımla gerçekleşen toplantıda yeni üyeler için İş ve Meslek Danışmanı Şeyda Topuz’un platformu ve faaliyetlerini özetleyen sunumundan sonra, platformun yeni üyesi PER-YÖN Güney Marmara Şubesi Başkanı Neslihan ÖZER dernekleri ve faaliyetleri hakkında bilgi paylaşımında bulundu.
Yeni dönemde de Hayalindeki Sen CV yarışması, İK Masası ve İK Akademi projelerinin tekrarına karar verilen toplantıda, üyelerin eğitim ihtiyaçları da değerlendirildi. Toplantı Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Mehmet Uğur Yavuz tarafından yapılan hafta tatilleri ve resmi günlerde çalışma konulu sunumun ardından sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #işkurçanakkale #işkur #işkurmüdürü #mehmetuğuryavuz #insankaynakları #uzman #toplantı #ik17platformu #gündem #haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İŞKUR her yerde
İŞKUR her yerde
İstanbul Girls Orchestra Konseri Gerçekleştirildi
İstanbul Girls Orchestra Konseri Gerçekleştirildi