Advert
Advert
Advert

Bi Hareketine Bakar Hayat

Vali İlhami AKTAŞ, İçişleri Bakanlığı’nın başlattığı “Bi Hareketine Bakar Hayat” kampanyası kapsamında gerçekleştirilen trafik denetimine katıldı.

Bi Hareketine Bakar Hayat
Bi Hareketine Bakar Hayat Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 398 kez okundu.
Advert

Vali İlhami AKTAŞ, İçişleri Bakanlığı tarafından trafik güvenliğine dikkat çekmek amacıyla başlatılan "Bi Hareketine Bakar Hayat" kampanyası kapsamında Ezine İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde sürücülere emniyet kemeri takmanın önemi hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

 

Emniyet kemerinin ağır yaralanma riskini %60 oranında, ölüm riskini %45 oranında azalttığının önemine dikkat çekilen uygulamaya Vali İlhami AKTAŞ, Ezine Kaymakamı Yunus KIZILGÜNEŞ ve emniyet personelleri katıldı.

 

Ülkemizde trafik kazalarının sürücülerin bilinçlenmesiyle daha da azalacağına dikkat çeken Vali İlhami AKTAŞ “Tüm vatandaşlarımız bizler için değerlidir. İnsanların sevdiklerine sağ salim kavuşması hepimizin temennisidir. Bu nedenle sürücülerin kendi hayatlarını ve sevdiklerini koruması için emniyet kemeri takmalarını rica ediyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #ezineilçeemniyetmüdürlüğü #bihareketinebakarhayat #kampanya #emniyetkemeri #ezinekaymakamı #yunuskızılgüneş #trafik #kaza #sürücü #gündem #yerel #haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kentte Sanat Konferansları; 'Kültürel Mirasa Sahip Çıkmak'
Kentte Sanat Konferansları; 'Kültürel Mirasa Sahip Çıkmak'
2022 YILININ İLK MESLEK TANITIM GÜNÜ
2022 YILININ İLK MESLEK TANITIM GÜNÜ