Advert
Advert
Advert

Sıcak Çorba İkramları Başladı

Çanakkale Belediyesi'nin üniversite öğrencilerinin güne sıcak bir başlangıç yapması amacı ile başlattığı sıcak çorba ikramları bu yıl da devam ediyor.

Sıcak Çorba İkramları Başladı
Sıcak Çorba İkramları Başladı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 761 kez okundu.
Advert

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, 15 Kasım 2021 Pazartesi günü başlayan sıcak çorba ikramı nedeni ile Terzioğlu Yerleşkesi'nde bulunan ÖSEM binası önündeki çorba standını ziyaret etti. Ziyarette ÇOMÜ öğrencileri ve akademisyenleri ile birlikte çorba içen Başkan Gökhan, bir süre de sohbet etti. Geleneksel olarak düzenlenen sıcak çorba ikramlarından çok memnun olduklarını belirten öğrenciler, Başkan Gökhan'a ve Çanakkale Belediyesine teşekkürlerini iletti.

Sıcak çorba ikramı hakkında açıklamada bulunan Başkan Gökhan; “Öğrencilerimize sıcak çorba dağıtımı bu sabah itibari ile başladı. Haftanın iki günü burada, iki günü de Eğitim Fakültesinde olacak. Tabi buradaki amacımız, öğrencilerimiz güne sağlıklı bir başlangıç yapması. Çorbamızı karakılçık buğdayından üretilen unlar ile yapıyoruz. Çorbalarımız, sağlıkçılarımız ve gıda uzmanlarımızın denetiminde hazırlıyoruz. Öğrencilerimizin sağlıklı bir şekilde beslenebilmeleri amacı ile çorba ikramlarımıza bu yıl da devam ediyoruz” dedi.