Advert
Advert
Advert

ÇOMÜ’den Hakkari’ye Uzanan Destek

ÇOMÜ’den Hakkari’ye Uzanan Destek
ÇOMÜ’den Hakkari’ye Uzanan Destek Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 449 kez okundu.
Advert

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ), Hakkari’nin Merkez ilçesinde bulunan Durankaya Beldesi İlkokulu’nda eğitim gören öğrenciler için kıyafet yardımında bulundu. Kısa sürede kampanyayı tamamlayan gönüllü öğrenciler, ürünleri paketleyerek kargolama işini üstlendi.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi adı altında gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerinde bir mutlu son daha yaşandı. Hakkari’nin Merkez ilçesine bağlı Durankaya Beldesi İlkokulu’nda eğitim gören 25 minik için buluşan gönüllü öğrenciler; bot, mont ve pantolonları paketleyerek hediyeleri kargoya teslim ettiler.

20 Kasım tarihinde başlatılan destek kampanyası, gönüllü öğrencilerin itinalı çalışmasıyla bir haftada tamamlandı. Soğuk kış aylarının başlaması ile artan kış ihtiyaçları Sosyal Sorumluluk Projelerinden Sorumlu Rektör Danışmanı Doç. Dr. Hicran Özlem ILGIN ve Öğr. Gör. Şaziye Ceren ULUPINAR önderliğinde tedarik edildi. Etkinliğe Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde bulunan farklı fakülte ve bölümde eğitim gören çok sayıda öğrenci katıldı.

Sosyal sorumluluk projeleri hız kesmeden devam edecek. Yardım kampanyalarından haberdar olmak ve projelerde gönüllü olarak çalışmak için Instagram üzerinden @comusosyalgonullulertoplulugu hesabını takip edebilirsiniz. Konuya ilişkin detayları, yardım kampanyası fikirlerinizi, soru ve önerilerinizi comusosyalgonulluler@gmail.com mail adresine gönderebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çomü #hakkari #durankaya #öğrenci #kıyafet #yardım #kampanya #kargo #paket #destek #ilkokul #sosyalsorumluluk #isntangram #mail #yerel #haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kentte Sanat Konferansları; 'Kültürel Mirasa Sahip Çıkmak'
Kentte Sanat Konferansları; 'Kültürel Mirasa Sahip Çıkmak'
2022 YILININ İLK MESLEK TANITIM GÜNÜ
2022 YILININ İLK MESLEK TANITIM GÜNÜ