Advert
Advert
Advert

Vali Aktaş Haftaya Köy Okullarını Ziyaret Ederek Başladı

Vali İlhami AKTAŞ, haftanın ilk gününde mesaisine köy okullarımızı ziyaret ederek başladı.

Vali Aktaş Haftaya Köy Okullarını Ziyaret Ederek Başladı
Vali Aktaş Haftaya Köy Okullarını Ziyaret Ederek Başladı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 569 kez okundu.
Advert

Vali İlhami AKTAŞ, köy okulları ziyaret programı kapsamında Kumkale 100. Yıl İlkokulu ve Ortaokulu, Akçapınar İlkokul ve Ortaokulu, Erenköy İlkokulu, Ortaokulu ve Anasınıfı, Kayadere İlkokulu, Kayadere ASO Kurs Merkezi, Işıklar Köyü Muharrem Yılmaz Ortaokulu ve Karacaören İlkokulunu ziyaret etti.

VALİ AKTAŞ KÖY OKULLARINI ZİYARET EDİYOR

 

Ziyaretleri sırasında Kumkale 100. Yıl İlkokulu Müdürü Zafer ÖZDEMİR, Kumkale Ortaokulu Mehmet GİRGİN, Akçapınar İlkokul ve Ortaokulu Müdürü Latif TAŞKIN, Erenköy İlkokulu, Ortaokulu ve Anasınıfı Müdürü Şükrü Güvenç ERKEK, Kayadere İlkokulu Yetkili Müdürü Seyhan AKGÖZ, Kayadere ASO Kurs Merkezi Usta Öğreticisi Sabriye DEMİRAL, Işıklar köyü Muharrem Yılmaz Ortaokulu Müdürü İbrahim ENGEL ve Karacaören İlkokulu Müdürü Abdulvasi ÇETKİN ile görüşen Vali İlhami AKTAŞ, kurs merkezinde ve okullarda yapılan eğitim öğretim çalışmaları ile okulların genel durumları hakkında bilgi aldı.

Ziyaret edilen köy okullarının dersliklerini de gezerek öğrencilerle yakından ilgilenen Vali İlhami AKTAŞ, öğrencilere derslerine iyi çalışmaları yönünde tavsiyelerde bulunarak Koronavirüs ile mücadelede önem arz eden temizlik, maske ve mesafe kurallarına da uymalarını istedi.

Ayrıca köy okullarında görevli öğretmenlerle de bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami AKTAŞ, görevlerinde başarılar diledi.