Advert
Advert
Advert

Bülent Turan, ‘Çanakkale Teknopark Birinci Oldu’

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale Teknopark’ın “En İyi Gelişme Gösteren Teknoloji Geliştirme Bölgeleri” kategorisinde Türkiye Birincisi olması üzerine açıklamalarda bulundu.

Bülent Turan, ‘Çanakkale Teknopark Birinci Oldu’
Bülent Turan, ‘Çanakkale Teknopark Birinci Oldu’ Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 539 kez okundu.
Advert

Bu başarının henüz başlangıç olduğuna vurgu yapan Turan; “Çanakkale Teknoparkımız, göğsümüzü kabartmaya devam ediyor. Çanakkale Teknopark’ın, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teknoloji Geliştirme Bölgeleri 2019 Yılı Performans Endeksi Sonuçlarına göre ‘En İyi Gelişme Gösteren Teknoloji Geliştirme Bölgeleri’ kategorisinde 89 Teknopark içerisinde Türkiye Birincisi olmasından dolayı büyük mutluluk duyduk. Çanakkale Teknopark; şehrimize, bölgemize, ülkemize, sektörlere ve ekonomiye değer katan kıymetli bir kurum. İnanıyoruz ki bu başarılarının devamı gelecektir. Teknoloji çağında yaşıyoruz, ülkemizi daha müreffeh bir seviyeye çıkarmak istiyoruz. Amacımız sadece çağı yakalamak değil, çağın da ötesine geçmek. Özellikle savunma sanayinde attığımız dev adımları daha da güçlendirmek, teknolojimizi tabiri caizse devler ligine taşımak için ülkemizin dört bir yanında teknoparklarımız yükselmeye, faaliyet göstermeye devam ediyor. Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu ile birlikte şehrimize hizmet etmeyi bir görev biliyoruz.

Teknopark Yönetim Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Sedat Murat Hocamıza, Yönetim Kurulumuza, Genel Müdürümüz Dr. Erkan Bil’e, firmalarımıza ve tüm personelimize emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyor ve bu başarılarından dolayı tebrik ediyorum.” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #akpartiçanakkalemilletvekili #bülentturan #jülideiskenderoğlu #çanakkkaleteknopark #teknoloji #geliştirme #birinci #hizmet #teknopark #yerel #haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mutluay, Halk Oyunları Ekibini Ağırladı
Mutluay, Halk Oyunları Ekibini Ağırladı
Kedi Köyü Sakinleri Sağlık Kontrolünden Geçti
Kedi Köyü Sakinleri Sağlık Kontrolünden Geçti