Advert
Advert
Advert

GESTAŞ'TAN İKİ YENİ HAT

Çanakkale Boğazı, Gökçeada, Bozcaada ve Güney Marmara (Avşa-Erdek-Marmara Adası, Paşalimanı Adası, Ekinlik) Hattı’nda araç ve yolcu taşımacılığı yapan GESTAŞ, yeni yılda iki yeni hatta daha hizmet vermeye başlıyor.

GESTAŞ'TAN İKİ YENİ HAT
GESTAŞ'TAN İKİ YENİ HAT Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 589 kez okundu.
Advert

GESTAŞ'tan yapılan açıklamada; "Bir gemiyle Erdek’ten Avşa-Marmara Adası-Paşalimanı Adası-Ekinlik adaları arasında seferler yaptığımız Güney Marmara Hattı’nda, gemi sayımız ve hat sayımız artıyor. Yeni yılla birlikte, ikinci bir gemiyi hizmete sokarak Narlı-Paşalimanı Adası (Balıklı), Narlı-Marmara Adası seferlerini gerçekleştireceğiz.

HER ADAYA GÜNDE İKİ SEFER
Haftanın her günü, saat 08.00 ve 15.30’da Narlı’dan Marmara Adası’na, saat 11.00 ve 17.45’te de Marmara Adası’ndan da Narlı’ya seferler düzenlenecek. Narlı-Paşalimanı Adası (Balıklı) seferleri ise şöyle: Narlı’dan kalkış 13.00 ve 20.00, Paşalimanı Adası (Balıklı)’dan kalkış 14.00 ve 21.00.


MESAFELER YARI YARIYA İNİYOR
Erdek İskelesi kalkışlı olarak Marmara Adası ve Paşalimanı Adası’na yapılan sefer süreleri düşünüldüğünde, bu yeni hatla birlikte bu iki adaya olan yolculuklardaki sefer süreleri yarıya inecek. Narlı’dan Paşalimanı Adası 25 dakika, Narlı’dan Marmara Adası ise 45 dakika sürecek. Erdek’in 13 km uzağında yer alan Narlı, ilçenin özellikle Paşalimanı Adası’na en yakın kıyısı konumunda" ifadelerine yer verildi.

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #gestaş # #narlı #gemi #sefer #marmaraadası #paşalimanıadası #haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
TROYA KÜLTÜR YOLU FESTİVALİ ÇANAKKALE'DE 16-25 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA
TROYA KÜLTÜR YOLU FESTİVALİ ÇANAKKALE'DE 16-25 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA
ÇOMÜ Hastanesi ISO Kalite Belgelerini Aldı
ÇOMÜ Hastanesi ISO Kalite Belgelerini Aldı