Advert
Advert
Advert

2022 Yılı Türkiye’nin ve Çanakkale’nin Yılı Olacak

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu yeni yıl dolayısıyla ortak bir mesaj yayımladı:

2022 Yılı Türkiye’nin ve Çanakkale’nin Yılı Olacak
2022 Yılı Türkiye’nin ve Çanakkale’nin Yılı Olacak Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 1567 kez okundu.
Advert

 “2021 yılı, birçok tarihi kazanımla beraber salgının etkisiyle tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de zaman zaman sıkıntılı geçti. Özellikle yılın son günlerinde üretim ve ihracat odaklı yeni ekonomi modeli gibi adımlarla döviz kurunda yaşanan toparlanmalar 2022’in çok daha iyi olacağının müjdeleri adeta. Kovid-19’a karşı geliştirilen yerli aşımız TURKOVAC’ın da artık kullanıma sunulması aziz milletimize ve bizlere moral oldu. Geride bıraktığımız 2021 yılında Gazi Meclisi’mizde yoğun bir şekilde yasama faaliyetlerinde bulunduk. Bununla birlikte Çanakkaleli hemşehrilerimizin talep ve sorunlarının çözümü için gece gündüz çalıştık. 2022 yılında da gözbebeğimiz, şanlı tarihimizin önsözü Çanakkale’mize yatırımların ve hizmetlerin gelmesi için çalışmalarımıza dur durak bilmeden devam edeceğiz. 2022 yılında hizmete girecek olan bir dünya projesi 1915 Çanakkale Köprüsü ile birlikte projelerimiz yükselmeye devam edecek. Bu duygularla Çanakkaleli hemşehrilerimizin, aziz milletimizin yeni miladi yılını tebrik ediyor; 2022 yılının şehrimiz, ülkemiz ve tüm insanlık için salgının son bulduğu, güzelliklerin yaşandığı, esenlik dolu bir yıl olmasını diliyoruz.”

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #akpartigrupbaşkanvekili #bülentturan #akpartiçanakkalemilletvekili #jülideiskenderoğlu #yeniyıl #mesaj #2022 #turkovac #yerliaşı #1915çanakkaleköprüsü proje #değerlendirme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kaynağında Atıkları Ayrı Toplama Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Kaynağında Atıkları Ayrı Toplama Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor
AK Parti’den Cumhuriyet Bayramı Kutlaması
AK Parti’den Cumhuriyet Bayramı Kutlaması