Advert
Advert
Advert

ÇANAKKALE TİCARET BORSASI 2022 YILINA ÜYE ZİYARETLERİ İLE BAŞLADI

Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Birol Çetin, Ahmet Uzun ve Genel Sekreter Sevcan Elver’den oluşan ÇTB heyeti, 2022 yılına üye ziyaretleri ile başladı.

ÇANAKKALE TİCARET BORSASI 2022 YILINA ÜYE ZİYARETLERİ İLE BAŞLADI
ÇANAKKALE TİCARET BORSASI 2022 YILINA ÜYE ZİYARETLERİ İLE BAŞLADI Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 915 kez okundu.
Advert

 

Yılın ilk günlerinde Gelibolu’da yer alan üyelere yapılan ziyaretlerde, 2021 yılı sektör değerlendirmeleri, 2022 yılı Borsadan beklentiler, faaliyet konuları, iş dünyası ve ekonomi üzerine değerlendirmeler yapılarak, görüş alışverişinde bulunuldu.

ÇTB Meclis Başkanı Abdullah Deniz ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklamada “Yeni bir yılın içerisine girdiğimiz bu günlerde Ticaret Borsası Yöneticileri olarak üye ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Ziyaretlerimizdeki temel amacımız üyelerimizden geri bildirimlerin alınarak, taleplerin belirlenmesi ve önerilerin dile getirilmesidir. Ziyaret ettiğimiz her üyemizden aldığımız geri bildirimlere ilişkin oluşturduğumuz raporlar çerçevesinde, ortaya çıkan konulara ilişkin lobi çalışmaları ve toplantılar gerçekleştireceğiz. 2022 iş planımızı, hedeflerimizi ve projelerimizi gerçekleştireceğiz” dedi.