Advert
Advert
Advert

AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı Gazetecilerle Buluştu

AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı Gazetecilerle Buluştu
AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı Gazetecilerle Buluştu Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 1429 kez okundu.
Advert

İl Başkanı Naim Makas, Siyasi ve Hukuk İşleri Birim Başkanı Ömer Faruk Göktürk, İl Genel Meclisi Grup Başkanvekili Bülent Korkmaz, Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Esra Yüksel, Tanıtım ve Medya İşleri Birim Başkanı Ali İhsan İlhan, İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Karadayı ve İl Gençlik Kolları Başkanı Alperen Uysal, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle Çanakkale’de  görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileriyle Truva Otel’de düzenlenen kahvaltılı programda bir araya geldi.

Programda bir konuşma yapan İl Başkanı Naim Makas, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde basın mensuplarıyla bir arada olmak istediklerini belirterek, gazetecilerin bu anlamlı günlerini kutladığını ifade etti.

 

“Hepimiz demokrasimizin vazgeçilmez olduğunu biliyoruz” diyen Başkanımız Makas şöyle devam etti, “Bulunduğumuz her yerde bunun adına bir mücadele veriyoruz. Gerek siyaseten, gerek özel hayatımızda, kamuda. Demokrasi hepimiz için vazgeçilmezdir. Fakat bizlerde şunu da biliyoruz ki çalışan gazetecilerimiz, basıncılarımız demokrasimizin tamamlayıcı unsurlarıdır. Sizlerin çalışma hayatında, yaptığınız haberler, her türlü koşullara rağmen verdiğiniz emeklerle beraber demokrasimizin tamamlayıcı unsurları haline geliyorsunuz. Dolayısıyla yaptıklarınız bizler için çok kıymetlidir. Bu günüde beraber kutlamak istedik”  şeklinde konuştu.