Advert
Advert
Advert

Yeşim Karadağ Gelecek Partisi İl Yönetim Kurulu Toplantısına Katıldı

Gelecek Partisi İl Başkanlığına 13 Ocak’ta atanan Vahap Özsüer 28 Ocak’ta il yönetim kurulu asil ve yedek listesini İl Sivil Toplum Müdürlüğüne teslim etti.

Yeşim Karadağ Gelecek Partisi İl Yönetim Kurulu Toplantısına Katıldı
Yeşim Karadağ Gelecek Partisi İl Yönetim Kurulu Toplantısına Katıldı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 1028 kez okundu.
Advert

Parti Kurucusu , Kültür ve Turizm Politika İzleme Kurulu Başkanı Yeşim Karadağ Yeni yönetim kurulu ile yapılan ilk toplantıya katılarak yeni yönetim kurulu üyeleri ile hasbihal etti.

YEŞİM KARADAĞ GELECEK PARTİSİ İL YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI

Toplantıda konuşma yapan Karadağ yönetim kurulu üyelerinin aldıkları sorumluğunun büyük olduğuna dikkat çekerek şu ifadelere yer verdi;

Gelecek Partisi olarak 2 yaşında bir partiyiz. Her doğum sancılı olduğu gibi bizim de teşkilatlanma aşamasında bazı sıkıntılar yaşadığımız aşikar fakat biz geçmişi değil geleceği konuşmak istiyoruz. Yeni il başkanımız zaten Çanakkale’deki kurucu heyetimizden bir kardeşimiz. Siyasi geçmişi oldukça fazla. Bu işi layıkı ile yapacağına bizler eminiz ve arkasındayız. Siz değerli yönetim kurulu üyelerimize de oldukça büyük sorumluluklar düşüyor. Bu anlamda aldığınız bu önemli görevde sizlere başarılar diliyorum. İfadelerini kullandı.

İl Başkanı Vahap Özsüer ise yaptığı konuşmada ;

Kültür ve Turizm Politika İzleme Kurulu Başkanımız Yeşim Karadağ’ın desteğini her zaman arkamızda hissetmemiz önemli. Kendisi Çanakkale’miz için partimiz için ve bizler için bir şans. Davetimize icabet ettiği için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. İl yönetim kurulu üyelerimizle güzel bir buluşma gerçekleşti. Yeşim Başkan siyasi tecrübelerini kendileri ile paylaşıp çok samimi bir ortamda sorularını cevapladı. Gelecek Partisi Çanakkale olarak zor zamanları geride bırakıp artık saha çalışmalarına ağırlık vereceğiz. İfadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #gelecekpartisiilbaşkanlığı #kültürveturizmpolitikaizlemekurulubaşkanı #yeşimkaradağ #toplantı #ilbaşkanı #vahapözsüer #yerel #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ÇOMÜ’lü Akademisyenler En Etkili Bilim İnsanları Listesinde
ÇOMÜ’lü Akademisyenler En Etkili Bilim İnsanları Listesinde
Azerbaycan’ın Karabağ Mutfak Kültürü Konulu Konferans Gerçekleşti
Azerbaycan’ın Karabağ Mutfak Kültürü Konulu Konferans Gerçekleşti