Advert
Advert
Advert

Ezine Gıda OSB Tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Arsa Bağışlandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu arasında “Arsa Bağışı” protokolü Vali İlhami AKTAŞ’ın katılımıyla imzalandı.

Ezine Gıda OSB Tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Arsa Bağışlandı
Ezine Gıda OSB Tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Arsa Bağışlandı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 654 kez okundu.
Advert

Çanakkale Valiliği 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen protokole; Ezine Kaymakamı Yunus KIZILGÜNEŞ, Ezine Belediye Başkanı Güray YÜKSEL, İl Milli Eğitim Müdür V. Murat BÜYÜK, İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Celil SEZGİN, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk SEMİZOĞLU ve Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Alper ALTINOK katıldı.

 

Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde, inşa edilecek okulda “Gıda Teknolojisi Alanı” başta olmak üzere ihtiyaç halinde müfredatı kapsayan başka alanların da açılacağı mesleki ve teknik eğitimle ihtiyaç duyulan nitelikli iş gücünü karşılamak için İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu arasında “Arsa Bağışı” protokolü imzalandı.

 

“Arsa Bağışı” protokolü imza töreninde bir açıklamada bulunan Vali İlhami AKTAŞ, “Ezine Organize Sanayi Bölgesinde hem öğrencilerimizi geleceğe hazırlayacak hem de sanayimizin en büyük sorunlarından biri olan nitelikli iş gücü sorununa çözüm olacak bir projeye birlikte başlamanın heyecanı içerisindeyiz. Çanakkale’mize hayırlı olsun” dedi.

Yapılan açıklamanın ardından Vali İlhami AKTAŞ, Ezine Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Ezine Kaymakamı Yunus KIZILGÜNEŞ, Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ezine Belediye Başkanı Güray YÜKSEL ve İl Milli Eğitim Müdür V. Murat BÜYÜK tarafından “Arsa Bağışı” protokolü Çanakkale’mize ve Ezine’mize hayırlı olması temennileriyle imzalandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #ezinegıdaosb #ilmillieğitimmüdürlüğü #arsa #bağış #yerel #arsabağışı #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kaynağında Atıkları Ayrı Toplama Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Kaynağında Atıkları Ayrı Toplama Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor
AK Parti’den Cumhuriyet Bayramı Kutlaması
AK Parti’den Cumhuriyet Bayramı Kutlaması