Advert
Advert
Advert

İŞKUR’UN 2022 YILI OKUL ZİYARETLERİ VE SEMİNERLERİ ÖZEL OKULLARDA DA DEVAM EDİYOR

İŞKUR’UN 2022 YILI OKUL ZİYARETLERİ VE SEMİNERLERİ ÖZEL OKULLARDA DA DEVAM EDİYOR
İŞKUR’UN 2022 YILI OKUL ZİYARETLERİ VE SEMİNERLERİ ÖZEL OKULLARDA DA DEVAM EDİYOR Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 657 kez okundu.
Advert

 2021-2022 yılının ilk özel okul semineri Özel Çanakkale Bahçeşehir Koleji Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik düzenlendi. İkinci yarıla ait okul ziyaretleri kapsamında yapılan planlama doğrultusunda “Meslek Seçiminin Önemi”ne dair ilk etkinlik gerçekleştirildi.

Seminere Özel Bahçeşehir Koleji Fen ve Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenler katılım sağladı. Seminer kapsamında İş ve Meslek Danışmanı Yasin SEZGİN meslek seçimine etki eden faktörlere değindi. Bu kapsamda Mesleki Yönelim Test Bataryası’nın etkilerine değinen Sayın SEZGİN, test bataryasını değerlendirme noktasında da İŞKUR’u ziyaret ederek danışmanlık hizmetlerinden de öğrenci olarak yararlanılabileceğini söyledi. Ayrıca lise öğrencilerine yönelik bu yıl ikincisi düzenlenecek olan “Hayalindeki Sen CV” yarışmasının duyuru ve katılım şartlarından da bahsetti.  120 öğrencinin karşılıklı soru-cevap şeklindeki diyaloğu ile devam eden seminer; Okul Müdürü Özlem Feyza TAŞÇI’nın teşekkür konuşmasının ardından seminer, öğrencilerin “İş Görüşmesinde Beden Dili” semineri talepleri ile sonlandı.

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #işkur #işkurçanakkale #okul #ziyaret #bahçeşehirkoleji #fenveanadolulisesi #öğrenci #meslekseçimi #etkinlik #yerel #haber #bedendili
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500