Advert
Advert
Advert

MİLLETİMİZ 6 PARTİNİN BİR ARAYA GELMESİ İLE UMUTLANDI

Gelecek Partisi Çanakkale İl Başkanı Vahap Özsüer partisinin Antalya’da düzenlenen Gelecek Buluşmaları adlı 3 gün süren programa katıldı.

MİLLETİMİZ 6 PARTİNİN BİR ARAYA GELMESİ İLE UMUTLANDI
MİLLETİMİZ 6 PARTİNİN BİR ARAYA GELMESİ İLE UMUTLANDI Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 735 kez okundu.
Advert

Parti kurucularının, genel merkez başkanlık kurulunun,politika izleme kurulu başkanlarının, bölge ve il koordinatörlerinin de katılım sağladığı toplantıda partinin 2021 yılı değerlendirmesi ve 2022 yılı planları istişare edildi. Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun da katıldığı toplantılarda genel başkan 6’lı masa toplantıları hakkında basına kapalı bölümde partililere bilgilendirmelerde bulundu.

''MİLLETİMİZ 6 PARTİNİN BİR ARAYA GELMESİ İLE UMUTLANDI''

Kamp ile ilgili değerlendirmelerde bulunan İl Başkanı Özsüer şu ifadelere yer verdi;

Genel Merkezimiz tarafından düzenlenen toplantıya Çanakkale’den il başkanı düzeyinde katılım sağladık. Aynı zamanda kurucular kurulu üyemiz Yeşim Karadağ’da toplantıda bir  sunum yaptı. 3 gün süren kamp programında genel siyasi gündem üzerine çok kıymetli istişarelerde bulunduk. Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan 6’lı masa toplantısı ile alakalı bilgilendirmeler yapıldı ve il başkanlarının sorularına içtenlikle cevap verildi.

 

Bende Çanakkale’de vatandaşlarımız tarafından sahada bize sorulan sorulardan  bir kısmını genel başkanımıza ileterek çok samimi cevaplar aldım. Milletimizin 6 partinin bir araya gelmesinden duyduğu memnuniyeti Sayın Genel Başkanımıza ilettim. Pazartesi itibari İllerimize döndük ve şimdi artık eskisinden çok daha fazla çalışma zamanımızdır. İfadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #gelecekpartisiçanakkaleilbaşkanı #vahapözsüer #antalya #ahmetdavutoğlu #kamp #parti #politika #yerel #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çocuk Kültür Evi'nde Akran Buluşması Etkinliği
Çocuk Kültür Evi'nde Akran Buluşması Etkinliği
Çocuk, Kukla ve Gençlik Tiyatrosu Çalışmaları Başladı
Çocuk, Kukla ve Gençlik Tiyatrosu Çalışmaları Başladı