Advert
Advert
Advert

Dumansız Hayata Haydi Başlayalım

Dumansız Hayata Haydi Başlayalım
Dumansız Hayata Haydi Başlayalım Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 1004 kez okundu.
Advert

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Bağımlılıkla Mücadele Uygulama ve Araştırma Merkezi yürütücülüğünde öğrencilerimiz ve personelimizin sigara içme alışkanlıklarından vazgeçirilmesine yönelik yapılacak çalışmalarla ilgili bir toplantı gerçekleştirildi.

Rektörlük Senato Salonu'nda gerçekleşen toplantıya, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hüseyin Erkul, Prof. Dr. Pelin Kanten, Prof. Dr. Okhan Akdur, Genel Sekreter Ayhan Monus, ÇOMÜ Bağımlılıkla Mücadele Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Prof. Dr. Hürmüz Koç, Çanakkale Valiliği, Çanakkale Belediyesi, İl Sağlık Müdürlüğü, İl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Yeşilay, KADEM, Kızılay, Kantinciler Derneği’nden dış paydaş temsilcileri ve iç paydaş temsilcileri katıldı.

 

ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat’ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantı, ÇOMÜ Bağımlılıkla Mücadele Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Prof. Dr. Hürmüz Koç’un sunumuyla devam etti.

 

ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat,  bağımlılıkla mücadelenin önemine vurgu yaparak bu anlamda her alanda yapacak çalışmaların çok önemli olduğunu belirtti ve bağımlılıkla mücadelede tüm paydaşların en etkili şekilde mücadeleye katkı sunacak ortak çalışmalar üretmesinin gerekliliğinin altını çizdi.

"DUMANSIZ HAYATA HAYDİ BAŞLAYALIM"

“Dumansız Hayata Haydi Başlayalım” sloganıyla bir sunum yapan ÇOMÜ Bağımlılıkla Mücadele Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Prof. Dr. Hürmüz Koç ise kampanya hakkında bilgiler vererek amaçlarının, hedeflerinin neler olduğunu dile getirdi ve yapılabilecek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

 

Toplantı, iç ve dış paydaş temsilcilerinin görüş ve önerileri ile son buldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çomü #çomürektörü #sedatmurat #bağımlılıklamücadele #öğrenci #toplantı #araştırmamerkezi #yerel #üniversite #haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
TROYA KÜLTÜR YOLU FESTİVALİ ÇANAKKALE'DE 16-25 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA
TROYA KÜLTÜR YOLU FESTİVALİ ÇANAKKALE'DE 16-25 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA
ÇOMÜ Hastanesi ISO Kalite Belgelerini Aldı
ÇOMÜ Hastanesi ISO Kalite Belgelerini Aldı