Advert
Advert
Advert

GELECEK PARTİSİ SAHA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

GELECEK PARTİSİ SAHA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
GELECEK PARTİSİ SAHA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 1087 kez okundu.
Advert

ÖZSÜER; ‘SAHA ÇOK GÜZEL GELSENİZE'

Gelecek Partisi Çanakkale İl Teşkilatı saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gündüz teşkilat ve üye çalışmalarında bulunan partililer akşam ise köylerde saha çalışmalarına devam ediyorlar.

Köy kahvelerinde vatandaşlar ile bir araya gelip ‘Zamlar Geri Alınsın’ adlı broşürleri dağıtan partililer vatandaşlarla sohbet ederek Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun da selamlarını iletiyorlar.

Ziyaretlerle ilgili açıklama yapan Gelecek Partisi Çanakkale İl Başkanı Vahap Özsüer;

Bugün itibari ile Kalabaklı, Aşağıokçular ve Yağcılar köyleri ile birlikte saha çalışmalarımızda 19 köyümüzü dolaşmış olduk. Normal şartlar altında seçime 477 gün var. Gelecek Partisi olarak yarın seçim varmış gibi sahadayız. Erken veya zamanında yapılacak tüm seçimlere hazırlıklı olmak için bütün Çanakkale’yi ilmek ilmek işleyeceğiz. Saha çalışması yaptığımız köylerde vatandaşlarımız tarafından sevgi ile muhabbetle karşılanıyoruz. Köylüler önce bir şaşırıyor ne oldu erken seçim mi var diyen vatandaşlarımızda oluyor fakat biz Gelecek Partisi olarak siyasetin tarzını değiştirmek için geldiğimizi iletip sadece seçim zamanı değil her daim sahada olacağımızı beyan ediyoruz ve bu köylülerimizin çok hoşuna gidiyor. Zaten iktidar ve küçük ortağının sahaya inecek cesaretlerinin de olduğunu da düşünmüyorum. Çünkü halkta büyük tepkiler alıyoruz. Ülkemizin geldiği nokta hususunda 10 yıldır 15 yıldır bu iktidara aralıksız destek verenler bile bir daha verirsem elim kırılsın diyorlar. Ben de buradan iktidar partisi ve küçük ortağına çağrıda bulunuyorum ‘’Saha çok güzel gelsenize’’ ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #vahapözsüer #sahaçalışması #köy #kahve #broşür #gelecekpartisiçanakkaleilbaşkanı #yerel #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kaynağında Atıkları Ayrı Toplama Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Kaynağında Atıkları Ayrı Toplama Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor
AK Parti’den Cumhuriyet Bayramı Kutlaması
AK Parti’den Cumhuriyet Bayramı Kutlaması